Yükleniyor...

Aracılık Firması Bernstein, NFT Piyasasını Savundu

Aracılık ve araştırma firması Bernstein, yayımladığı bir araştırma raporundan da yola çıkarak NFT piyasasını savundu.

Aracilik Firmasi Bernstein NFT Piyasasini Savundu

Aracılık ve araştırma firması Bernstein, yayımladığı bir araştırma raporundan da yola çıkarak NFT piyasasını savundu.

Yayımlanan araştırma raporunda, NFT ürünlerinin kripto tüketimini yeniden tanımladığı aktarıldı. Benzersiz ürünler, başlangıçta sadece görüntü formatları olarak lanse edilseler de yıllar geçtikçe piyasa hakimiyetini genişletiyor. Şimdilerde kripto tüketici yığını olarak görülen ürünler, özellikle oyunlar ile yoğun etkileşime girdi.

Bernstein, NFT Sektörüne Güveniyor

Sektörün aracılık ve araştırma hizmetlerini yürüten Bernstein, sektörün hızlı popülerlik kazanmasına ve hızlı düşüşüne değindi. Ancak Bernstein’e göre, NFT sektörü halen benimsenme aşamasında ilerliyor.

Araştırma raporuna göre, NFT ürünleri kripto paraların olduğu her ortamda varlığını sürdürebilecek. Şirketin analistleri Gautam Chhugani ve Manas Agrawal, NFT ürünlerini halen gelecek olarak görüyor. Bored Ape ürünlerinin, halen daha 100 bin dolar taban fiyatıyla satışlarını sürdürdüğünü belirten analistler, OpenSea platformundaki aktif aylık kullanıcı sayısının 360 bin civarında olmasına da dikkat çekti.

Bernstein’e göre, NFT ürünleri küresel çapta yer edindi. Markalar ve kurumsalların artık bu alanda faaliyet göstermeye başladıklarının altını çizen şirket, özellikle oyunlar aracılığıyla popülaritenin artacağını aktardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner