Yükleniyor...

Chain (XCN) Neden Yükseliyor? 20 Ekim 2022

Kripto para piyasasında yatay seyrin devam ettiği bugünlerde yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken kripto paralardan biri de Chain (XCN) oldu.

analiz

Kripto para piyasasında yatay seyrin devam ettiği bugünlerde yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken kripto paralardan biri de Chain (XCN) oldu. Peki XCN neden yükseliyor?

XCN son 24 saat içinde CoinGecko verilerine göre yaklaşık yüzde 12 yükseliş kaydetti. Bu yükselişle beraber XCN en çok yükselenler listesinde birinci sırayı aldı. Peki XCN neden yükseliyor? XNC’deki yükselişin sebebi ne? Gelin bu yazımızda beraber bakalım.

XCN Neden Yükseliyor?

XCN’nin neden yükseldiğinden önce XCN’nin ne işe yaradığı hakkında bir fikir sahibi olalım. XCN, Chain Protocol’ü yöneten Ethereum tabanlı bir token’dır. Token, protokole yönelik iyileştirmeleri ve topluluğu hedef alan çeşitli program ya da projeleri oylamak için kullanılıyor. Bunun dışında XCN, Sequence ile diğer Chain ekosisteminin ürünlerinin ücretleri için de bir ödeme yöntemi olarak kullanılabiliyor. XCN kullanıldığında kullanıcılara indirimler ve özel erişim imkanları da sunulabiliyor.

xcn

XCN’nin günlük grafiğine baktığımız zaman 0,06 dolar destek seviyesinden güçlü bir tepki alarak fiyatın ilk önce 0,071 ardından da 0,077 dolar direnç bölgelerini denediğini görüyoruz. Buna karşın fiyat seviyesinin buralarda tutunamadığını ve satışların geldiğini görebiliyoruz. Fiyatın artışında topluluk aktifliği ile hacim artışı olarak yorumlayabiliriz.

Chain’in ekosistem token’ında direnç seviyeleri olarak 0,071 ve 0,077 dolar bölgelerini gösterebiliriz.

Düşüş durumunda ise ilk olarak 0,06 dolar seviyesi destek bölgesi olarak işlev görebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner