Yükleniyor...

AS Monaco Fan Token (ASM) Nedir?

AS Monaco Fan Token (ASM), Fransa’nın özerk bölgesinde bulunan Monaco Futbol Kulübü’ne ait, resmi ve tek kripto para birimidir.

fan

AS Monaco Fan Token (ASM), Fransa’nın özerk bölgesinde bulunan Monaco Futbol Kulübü’ne ait, resmi ve tek kripto para birimidir. Taraftarlarına birçok avantaj sunan ASM Token, 18 Ocak 2022 tarihinde ön satışa sunulmuştur.

ASM Token Nedir?

AS Monaco Fan Token (ASM), Ligue 1’deki Fransız takımlarından biri olan AS Monaco Futbol Kulübü’nün resmi taraftar token’ıdır. Merkezsiz bir kripto para birimi olan ASM Token’a sahip olan kullanıcılar AS Monaco kulübü ile ilişkili birçok ayrıcalıklara sahiptir. Kulüp kararlarında oy kullanma, sürpriz hediyeler kazanma, futbolcularla tanışma ya da takım koçluğuna VIP olarak katılma gibi pek çok avantaja sahip olmaktadırlar. Ayrıca Socios.com aracılığıyla yayınlanan ASM Token, kullanıcılara kulübün geleceği ile ilgili toplantı yapma, belirli seçimlere katılım ve önemli kararlar konusunda rehberlik etme hakkı vermektedir.

ASM Token Ne Zaman Listelenecek?

AS Monaco, Socios aracılığıyla bir Fan Token çıkaracağını duyurmasının ardından, 18 Ocak 2022 tarihinde Türkiye saati ile 15.00′te Socios üzerinden ASM Token’ı ön satışa çıkarmıştır.

Aşamalı olarak gerçekleşen satış, ilk bölümde 21 Ocak 2022 tarihine kadar kulanıcıların en fazla 5 adet ASM satın alması şartı ile üç gün devam etmiştir. İkinci bölümde, 21 Ocak 2022 tarihinde en fazla 15 adet ASM almak koşulu ile 2 saat sürmüştür. Üçüncü bölüm, saat 17.00’de başlamış ve 24 saat sürmüştür. Bu bölümde kullanıcılar en fazla 30 adet ASM satın alabilmştir. Ön satış sonrasında, ASM Fan Token, Paribu ve Chiliz borsalarında listelenmiştir.

ASM Token Fiyatı Nedir?

Şu anda 1 AS Monaco Fan Token 31.39 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 AS Monaco Token 0.956164 $ dolardır.

AS Monaco Fan Token fiyatı son 24 saatte -1.69% değişim ile şu anda 31.39 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki AS Monaco Fan Token hacmi 67,518 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,601,893 $ dolardır.

ASM Token Nasıl Satın Alınır?

Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile ASM Token kolayca satın alınabilir. Uygulama indirildikten sonra telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresi ile kayıt oluşturulur. Hesap aktive edilmesi ile cüzdana Chiliz (CHZ) gönderilir. CHZ Token’lar hesaba tranfer edildikten sonra, uygulamada bulunan ASM Fan Token bölümü açılarak ASM Fan Token satın alınabilir.

Başka bir borsada satın alım yapmak isterseniz;

Tercih edilen kripto para borsasına giriş yapılır, hesap açılır ve AS Monaco Fan Token (ASM) almak için para yatırılır. İstenilen miktarda ASM Token alım emri verilir. Böylece AS Monaco Fan Token (ASM) satın alınmış olur. Alınan AS Monaco Fan Token (ASM)’lar sıcak cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner