Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Chainlink (LINK) Fiyatı 10 Doların Üzerine Çıktı: Sıradaki Hedef ne?

Chainlink (LINK) Fiyatı 10 Doların Üzerine Çıktı: Sıradaki Hedef ne?

ABONE OL:google-news

Chainlink (LINK), ABD doları karşısında 9,20 dolarlık desteğin üzerinde güçlü bir satın alma bölgesi buldu. Fiyat şu anda inanılmaz bir şekilde 10 doların üzerinde işlem görüyor ve birçok kişi DeFi token’ının 10,00 dolar seviyesinin üzerinde kalıp kalmayacağını merak ediyor. Haberin yazımı sırasında LINK, %13.29 artışla 10.14 dolardan işlem görüyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 dolardan işlem yaptıktan sonra, Chainlink düşüş yolculuğuna başladı. 16 dolar, 12 dolar ve 10 dolar gibi geçici destek seviyeleri, token’ın daha fazla düşmesini engellemeye çalışsa da işe yaramadı. LINK, merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemindeki çöküşle birlikte düşmeye devam etti.

Chainlink, veri akışlarına, API’lere ve ödemelere güvenli erişim sağlayan akıllı sözleşmeler sağlayan merkeziyetsiz bir oracle ağıdır. Sektördeki DeFi token’ları, Chainlink tarafından sağlanan canlı verilerden önemli ölçüde yararlandı.

Chainlink token’ının fiyatı, ABD doları karşısında 9,20 dolarlık direncin üzerinde olumlu işaretler gösteriyor.

Chainlink (LINK) Fiyatı Güç Kazanıyor

Başka bir düşüşten sonra Chainlink (LINK), 8,50 dolar seviyesi yakınında destek buldu. Ayılar, 8,50 dolarlık desteği aşağı çekmek için iki girişimde bulundu, ancak başarısız oldular. 8.36 dolar seviyesinin yakınında bir düşük seviye oluştu ve fiyat Bitcoin‘e benzer şekilde yeni bir artışa başladı.

9.80 dolar ve 10.00 dolar direnç seviyelerinin üzerinde başarılı bir kapanış, kapıları keskin bir artış için açabilir gibi görünüyor. Belirtilen durumda, fiyatın 11.00 dolar ve 11.20 dolar seviyelerine doğru istikrarlı bir şekilde yükselmesi muhtemel.

IntoTheBlock’un IOMAP modeli, 10 doların yumuşak bir şekilde elde edilebileceğini; bununla birlikte, 11 dolara yolculuğun 10.4 dolar ile 10.7 dolar arasındaki sert direnç nedeniyle gecikebileceğini ortaya koyuyor. Burada, yaklaşık 5.500 adres daha önce yaklaşık 32 milyon LINK satın aldı. Bu aralıktaki hacim, satın alma baskısının çoğunu absorbe ederek ralliyi geciktirebilir.

chainlink IOMAP
Chainlink IOMAP modeli

Negatif Yöne Gider mi?

Chainlink’in fiyatı olumsuz bir düzeltmeye başlarsa, kırık trend çizgisine ve 9.25 dolara yakın destek bulabilir. İlk büyük destek 9,20 dolar seviyesine yakın.

Ana destek şu anda 9,00 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor ve bunun altında fiyatın 8,50 dolar desteğini tekrar test etmesi muhtemel. Daha fazla düşüş yaşanırsa fiyat 7,20 dolarlık destek bölgesine gidebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar