Yükleniyor...

Chainlink (LINK), Mogul’un Finansman Enstrümanı Olacak

Film finansman startup'ı Mogul, Chainlink’in (LINK) ilk versiyonunu kâr dağıtımında şeffaflık için kullanacak.

chainlink 12

Film finansman startup’ı Mogul, Chainlink’in (LINK) ilk versiyonunu kâr dağıtımında şeffaflık için kullanacak.

Film finansman startup’ı Mogul, Chainlink ile iş birliği konusunda anlaştı. Chainlink altyapısı kullanacak startup, fiyat ve yayıncılık konusunda işlem yapacak.

Mogul Chainlink Sistemini Platformuna Entegre Etti

Mogul’un Chainlink entegrasyonu, yazılımın ilk ayağında gerçekleşecek. Chainlink ile iş birliğindeki nedenler eşit denetim, yatırımcılar arasında eşit temettü dağıtımı ve gerçek zamanlı ETH/USDC işlemleri için dolar tabanlı ödemeler olarak nitelendiriliyor.

Mogul, film endüstrisinin yaşadığı sorunları çözmeyi hedefliyor. Proje ekibine göre, blockchain standardizasyon, şeffaflık ve maliyetler konusunda avantaj sağlayabilir. Mogul, STARS token’ları ile kullanıcıların oy verme ve ödül dağıtımını sağlamayı hedefliyor. Ayrıca, operasyonları için uygulama içi ödeme sistemi geliştirdiler.

Mogul Prodüksiyon’un kurucu ortağı David Cormican, yeni entegrasyonun film finansmanı, kullanıcı tecrübesi ve sanatçılar lehine olacağına inanıyor. Cormican’a göre Chainlink entegrasyonu, gizlilikle beraber şeffaflığı sağlayacak.

Collection Account Manager (CAM) Tanıtılıyor

Film finansmanı alanındaki zorluğu çözmek için oluşturulan Collection Account Manager (CAM), film prodüksiyonunda üçüncü parti denetçi olarak biliniyor.

Chainlink (LINK) tarafından sağlanan blockchain oracle’ları, CAM verilerini akıllı sözleşmelerde yayınlamak ve adil ve merkezi olmayan bir şekilde ödemeleri sağlamak için gerekiyor.

Mogul ekibi tarafından önerilen Chainlink (LINK) oracle’ları için daha fazla kullanım senaryosu, potansiyel yatırımcıları seçmek için doğrulanabilir rastgeleliğin (VRF) bilet sahibi tabanlarına uygulanmasını ve tamamen şeffaf ve merkezi olmayan bir film prodüksiyon ortamı oluşturmak için blok zincirinde bütçe düzeyinde yayın yapmak gibi ayrıntıları içerir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner