Yükleniyor...
Sponsored

Chainlink (LINK) Yükselişindeki Sebepler

Chainlink (LINK) dalgalı kripto para piyasasında 9,20 doların üzerine çıkarak son 3 ayın en yüksek seviyesine ulaşmış oldu.

ChainLink Piyasaya Negatif Sinyaller Veriyor

Chainlink (LINK) dalgalı kripto para piyasasında 9,20 doların üzerine çıkarak son 3 ayın en yüksek seviyesine ulaşmış oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Chainlink (LINK) 9,20 dolara ulaşmasının yanı sıra son bir haftada yüzde 12 yükselerek yatırımcılarını güldürdü. Chanlink’in yükselişindeki sebepler ne? LINK neden yükseliyor? LINK’teki yükseliş sürecek mi? Gelin bu yazımızda bu sorularımızın cevaplarını beraber bulalım.

LINK’in 9,2 dolara ulaşmasının ardından kripto para şu anda CoinMarketCap verilerine göre 4,2 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve yazı hazırlandığı sırada 8,76 dolardan işlem görüyor.

LINK yükselişine devam edecek mi sorusuna cevap olabilecek verilerden biri Santiment’ten geliyor.

Santiment, bahsedilen güncellemenin yanı sıra LINK’te geçen hafta gerçekleşen yükselişin sebebini bulmuş olabilir. Chainlink ağı, geçtimiz hafta Arbitrum, BNBChain, Ethereum ve Polygın olmak üzere 14 ağ ile entegrasyon gerçekleştirdiğini açıkladı.

LINK Fiyat Analizi

LINK’in grafiğine baktığımız zaman direncini yeni bir destek noktasına çevirdiğini görebiliyoruz. Diğer metrikler de oldukça iyimser görünüyor. Bunlardan biri Üstel Hareketli Ortalama (EMA) boğaların piyasadaki üstünlüğünü gözler önüne seriyor. Bunun sebebi ise 20 günlük EMA’nın 55 günlüğün üzerinde olması.

dm tv

Ayrıca, MACD verileri de EMA Şeridi’nin bulgularını destekledi, çünkü o da alıcıların avantajını ortaya koydu. Bununla birlikte, Chaikin Money Flow (CMF), LINK’in her iki yöne de gitmesine neden olabilecek nötr pozisyonun yakınında duruyordu. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x