Yükleniyor...

Chainlink’te (LINK) neler oluyor? 29 Temmuz 2023

Geçtiğimiz günlerde sert bir yükseliş yapan Chainlink (LINK), tekardan yükselen kanal yapısına dahil oldu.

chainlink

Geçtiğimiz günlerde sert bir yükseliş yapan Chainlink (LINK), tekardan yükselen kanal yapısına dahil oldu.

20 Haziran’dan bu yana teknik yapısıyla ilgi çekmeyi başaran LINK, son zamanlarda sert bir yükseliş yaparak bu yapıyı kırmıştı. Fakat BTC‘nin destek seviyesini test etmesiyle yeniden bu kanal yapısına dahil olan LINK, tehlike sinyalleri çalmaya başladı. Aynı zamanda minör destek seviyesini de kaybeden major coin için grafik nasıl ilerliyor?

Birkaç ihmal dışında 20 Haziran’dan beri yükselen kanal içinde fiyatlayan LINK, geçtiğimiz günlerde bu yapıyı kırarak sert bir yükseliş yaşamıştı. Geniş zaman diliminde kritik bir direnç olan 8,27 dolar seviyesi, LINK için satış bölgesi oldu. Bu değerden geri çekilmeye başlayan popüler coin, şu an için 7,73 dolardan işlem görüyor.

LINK yatırımcılarının yükseliş yönlü bektilerinin devam edebilmesi için aşılması gereken dirençler 7,81 ve 8,27 dolardır. Bu seviyelerin kırılımyla beraber 8,79 ve 9,27 dolara yükseliş ihtimalleri güçlenir. Fakat BTC’nin negatif fiyatlaması veya LINK’in teknik yapısını bozması, satış yönlü işlemleri artırabilir. Bu tarz bi durumda destek olarak izlenebilecek noktalar sırasıyla 6,84 – 6,70 – 6,45 – 6,01 ve 5,29 dolardır.

Ekran Resmi 2023 07 29 13.11.22

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner