Yükleniyor...

ChangeTip Topladığınız Bahşişler ile Bağış Yapıyor

ChangeTip bahşiş uygulaması, son olarak kullanıcılara sunduğu yeni özelliği ile toplanan bahşişlerin otomatik olarak bağış yapılmasına olanak sağlıyor.

coinkolik changetip

ChangeTip bahşiş uygulaması, son olarak kullanıcılara sunduğu yeni özelliği ile toplanan bahşişlerin otomatik olarak bağış yapılmasına olanak sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha önce “The Water Project” için bağış toplayan BitGive Foundation ile ortaklık kuran ChangeTip,  ayarlar kısmında seçildiği takdirde, toplanan bahşişlerin BitGive Foundation’a ve onun desteklediği kampanyalara gitmesine yardımcı oluyor.

bitgive-foundation-changetip

Bitcoin’deki mikroödeme işlemlerinin kolaylığı nedeniyle bağışlarda ne kadar çok tercih edildiğini daha önceki gelişmelerden hatırlıyoruz. BitPay ve Coinbase şirketleri özellikle bağış için yapılan işlemlerden ücret almazken, bu tür organizasyonları da desteklediklerini tüm kamuoyuna göstermişlerdi.

ChangeTip kullanıcılarına sunduğu bu özellik ile birlikte, bağış yapılması için gereken süreçlerdeki pürüzleri tamamen ortadan kaldırıyor ve küçük bağış toplanmasına yardımcı oluyor.

Reddit, Twitter, Youtube, Google+, GitHub gibi platformlarda entegrasyonunu tamamlayan ChangeTip, geçtiğimiz haftalarda Facebook ile de bahşişlerin yapılabileceğini duyurmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x