Yükleniyor...

Charles Hoskinson, Cardano’nun Başarısı Hakkında Konuştu

Input Output Global Inc ve Cardano'nun kurucusu olan Charles Hoskinson Cardano'nun başarısı hakkında konuştu.

Input Output Global Inc ve Cardano’nun kurucusu olan Charles Hoskinson Cardano’nun başarısı hakkında konuştu.

Yakın zamanda gerçekleşen Vasil Hard Fork’uyla dikkatleri üzerine çeken Cardano hakkında kurucusu, Hoskinson Ethereum Vakfı’nın Cardano’ya karşı tutumunu değerlendirdi ve Cardano’nun başarısı hakkında görüşlerini paylaştı.

Hoskinson: “Cardano’nun Başarıya Ulaşması için Coin’e İhtiyacı Yok”

Cardano üzerine çalışmalar yürüten IOG’nin kurucusu Charles Hoskinson’a “Sürpriz AMA” (Bana Her Şeyi Sor) etkinliğinde 2014’te Ethereum’da geçirdiği 6 aylık zaman diliminden soru soruldu.

Konu hakkında Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Hoskinson Twitter’da şunları yazdı:

Hoskinson Tweet’lerinde şunları söyledi:

“Sadece gerçek hayat problemlerini çözmede iyi olmamız gerekiyor ve bu Cardano topluluğumuzun odak noktası oldu. Onlarla gurur duyuyorum ve hepimizin ne kadar ilerleme kaydettiğini görmek olağanüstü”

Bunlara ek olarak Ethereum Vakfı hakkında gelen sorulara ve kullanıcıların o dönem hakkında merak ettiklerine ise şöyle cevap verdi:

“Her HFC etkinliğinde Cardano, dünya sistemleri için daha iyi bir şey olma potansiyelini sunmaya devam ediyor. Topluluk büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Gelecek yıl yönetişim ve kullanıcı deneyimine şimdiye kadarki en büyük katkılarımızı yapacağız. Bunu birlikte yapacağız ve hedeflerimize ulaşmak için kimseden nefret etmemize ya da tuhaf, komplocu düşünce geliştirmemize gerek yok. Gerçek şu ki, Cardano’nun başarılı olmak için başarılı olması için kripto para birimine ihtiyacı yok. Kitlesel benimseme henüz gerçekleşmedi ve milyarlarca kişiye kadar büyüyebiliriz”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner