Yükleniyor...

Charles Hoskinson Söylentileri Reddederek Davayla Tehdit Etti

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinsın, Digital Assets Data'nın kurucu ortağı Mike Alfred'i, bir buyback programı (geri satın alma) hakkındaki asılsız iddialar sebebiyle yasal işlem başlatmakla tehdit etti.

hoskinson

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinsın, Digital Assets Data’nın kurucu ortağı Mike Alfred’i, bir buyback programı (geri satın alma) hakkındaki asılsız iddialar sebebiyle yasal işlem başlatmakla tehdit etti.

Hoskinson, Alfred’i kamuoyunu aldatmak ve Cardano markasını karalamak amacıyla aldatıcı tweetler yazmamaya çağırdı ve buyback programı iddialarını reddetti.

“Sizden doğrudan kamuoyunu iftira ve yanıltma amaçlı aldatıcı tweetler yazmayı bırakmanızı rica ediyorum”

Hoskinson uzun süredir buyback programlarını eleştiriyor. 2019 yılında kısa vadeli fiyat artışları uğruna token geri satın almak yerine yeni ortaklıklar kurmaya odaklanmayı tercih edeceğini açık bir biçimde ifade etti:

“Öyle olsaydı dahi kendinize şu soruyu sormanız gerekirdi. O parayı Afrika’daki ülkelere gidip, onların liderleriyle ilişkiler kurmak ve on milyonlarca insanı protokole dahil etmek mi yoksa buyback için mi harcamak isterdiniz?”

Digital Assets Data’nın kurucu ortağı bununla da sınırlı kalmayarak Cardano’nun toplam işlem hacminin %95’inin bir buyback programından geldiğini iddia etti.

Cardano, yazı kaleme alındığı sırada 1.01 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner