Yükleniyor...

Charles Hoskinson’dan Blockchain ile ilgili Değerlendirme

Kripto para ve Blockchain teknolojisinin gelişmesi ile beraber bu alanlar ile ilgili olarak birçok önemli isim açıklama yapıyor.

charles hoskinson kimdir ve ne is yapar

Kripto para ve Blockchain teknolojisinin gelişmesi ile beraber bu alanlar ile ilgili olarak birçok önemli isim açıklama yapıyor. Son olarak bir değerlendirme de Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson‘dan geldi. Charles Hoskinson, Blockchain‘in hükümetlerin çalışma şeklini ‘radikal olarak’ değiştirebileceğini söyledi.

Cardano Kurucusu: Blockchain Hükümetlerin Çalışma Şeklini Değiştirecek

Kripto para piyasası toplarlanmaya devam ederken, piyasanın durumu ile ilgili olarak birçok önemli isim değerlendirmelerde bulunuyor. Son olarak Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Blockchain hakkında konuştu.

charles hoskinsondan blockchain ile ilgili degerlendirme

Charles Hoskinson konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Küresel bir toplumda, tek bir aktörün kritik şeyler ve kaynaklar üzerinde tam kontrole sahip olmasını istemezsiniz. Kripto para birimlerinin ve Blockchain teknolojisinin amacı, kamu malı olması gereken kaynakları almak ve dijitalleştirilebilirlerse, onları tamamen açık oldukları bir duruma getirmek ve temelde bunun üzerine işletmeler kurmaktır. Ancak altta yatan altyapı artık kontrol edilmiyor.

Hoskinson’a göre, Blockchain teknolojisi geleceği ‘radikal olarak’ değiştirebilir, dünya çapında daha iyi hükümet hizmetleri yaratabilir ve bunları birbirleriyle birlikte çalışabilir hale getirebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner