Yükleniyor...

Chiliz (CHZ) Token Paribu’da Listeleniyor

Türkiye'den 600 binden fazla kullanıcısı bulunan ve 15 milyon dolarlık günlük işlem hacmiyle TRY pariteleri ve para çekme işlemlerini destekleyen Türkiye'nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Paribu, dünyanın ilk Blockchain tabanlı taraftar etkileşim platformu Socios.

Chiliz CHZ Token Paribu

Türkiye’den 600 binden fazla kullanıcısı bulunan ve 15 milyon dolarlık günlük işlem hacmiyle TRY pariteleri ve para çekme işlemlerini destekleyen Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Paribu, dünyanın ilk Blockchain tabanlı taraftar etkileşim platformu Socios.com’u destekleyen bir hizmet token’ı olan Chiliz’i (CHZ) listelemeye hazırlanıyor.

Paribu tarafından yapılan duyuruda, Chiliz (CHZ) yatırma ve çekme işlemlerinin başladığı belirtildi.

Socios.com Nedir?

Beta sürümü Kasım 2019’da piyasaya çıkan Socios.com, o zamandan bu yana Juventus, Paris Saint-Germain, Atlético de Madrid, A.S. Roma ve Galatasaray olmak üzere dünyanın önde gelen takım ortaklıklarıyla 100 binden fazla kullanıcıya ulaştı.

Chiliz, 2020 sonuna kadar Socios.com’da 1 milyon kullanıcıya erişmeyi ve spor ve eğlence sektöründen 50 fikri mülkiyet hakkı almayı hedefliyor. Ayrıca kısa süre önce dünyada bir ilk olan spor ve eğlence token’ları için tasarlanan kripto para birimi borsası Chiliz.net’i duyurdu.

“CHZ’in Paribu’da Listelenmesi Önemli”

Chiliz ve Socios.com kurucusu ve CEO’su Alexandre Dreyfus, “Avrupa’nın gelen durumuna baktığımızda, kripto para kullanımı Türkiye’de büyük bir hızla ilerliyor ve Türkiye’nin CHZ ve Socios.com’a kacak açacağını öngörüyoruz. CHZ’in Paribu’da listelenmesi bu süreci hızlandıracak ve en önemli pazarlarımızdan birinde erişilebilirliğini artıracak.” açıklamasını yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner