Yükleniyor...

Chiliz Sports Blockchain Launch Nedir?

Chiliz Sports Blockchain Launch, spor ve blokzincir teknolojisini bir araya getirmeyi hedefleyen bir projedir.

chiliz sports

Chiliz Sports Blockchain Launch, spor ve blokzincir teknolojisini bir araya getirmeyi hedefleyen bir projedir. 10 Mayıs’ta başlatılması beklenen proje, erken aşamadaki şirketleri destekleyerek 50 milyon dolar değerinde bir hızlandırma programı düzenleyecek.

Chiliz Sports Nedir?

Popüler taraftar token şirketi Socios’un ana şirketi Chiliz spor ve blokzincir teknolojisini kesiştirmeyi amaçlayan yeni programını 10 Mayıs’ta piyasaya sürmeyi hedefliyor. 50 milyon ABD doları değerindeki proje ile birlikte erken aşamadaki şirketler desteklenecek.

“Chiliz Labs”, Web 3.0 altyapısı ve geliştirme konusunda uzmanlaşmış Jump Crypto tarafından destekleniyor ve hizmetlerini tüketicilere sunmak için Chiliz blok zincirinden yararlanmak isteyen girişimlere odaklanacak.

Programın bir parçası olarak katılımcılara, Socios’un ortak kulüpler ve kuruluşlar ağına erişim de dahil olmak üzere, yeniliklerini geliştirmeleri ve ticarileştirmeleri için finansman, kaynak ve rehberlik sunulacak.

chiliz sports

Chiliz Chain Nasıl Çalışır?

Chiliz Chain’in nihai amacı, spor endüstrisi için birden fazla uygulamada kullanılabilecek bir token tarafından desteklenen, faydasına ve değerine katkıda bulunan özel bir blokzincir haline gelmesidir.

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, “Chiliz’de, spor takımlarının taraftarlarıyla doğrudan ilişki kurabileceği ve değer alışverişinde bulunabileceği topluluklar oluşturmak için blokzincir teknolojisinden yararlanıyoruz.

Geliştiricilerin yeni yenilikçi projelerini inşa etmek için Chiliz Chain’i seçmesi vizyonumuzun merkezinde yer alıyor ve taraftar token’larının altyapımızda inşa edilen herhangi bir ürün veya deneyimde çalışabilen bir ‘dijital anahtar’ sağladığı bir taraftar deneyimleri ve işlemleri ekosistemi oluşturmamıza olanak sağlıyor.

Chiliz Labs, bu stratejinin temel direğidir ve vizyonumuzu destekledikleri için teşekkür ettiğimiz Jump Crypto’daki ortaklarımızın yardımıyla, blokzinciri alanındaki en umut verici, uygulanabilir ve yenilikçi projelerden bazılarını karşılamayı dört gözle bekliyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner