Yükleniyor...

Bitcoin Madencisi Miner Bitdeer, Nasdaq’da Listelenecek

Bitcoin madencisi Miner Bitdeer, Nasdaq'da halka arz oluyor.

madencilik

Bitcoin madencisi Miner Bitdeer, Nasdaq’da halka arz oluyor.

Kripto para madencilik şirketleri pandeminin geçmesinin ardından toparlanmaya devam ediyor. Sektörün büyük oyuncularından Miner Bitdeer Nasdaq’da halka arz olacak.

Miner Bitdeer, Nasdaq’da Halka Arz Olacak

Bitdeer‘in halka arzı, kripto para birimi endüstrisinde önemli bir gelişme olarak kabul ediliyor. Şirket, Bitcoin madenciliği işlemleri için yüksek kaliteli cihazlar ve hizmetler sunan lider bir hash oranı sağlayıcısı olarak biliniyor.

Bitdeer, müşterilerine çeşitli madencilik planları sunacak ve bu planlarda madencilik cihazları, madencilik havuzları ve madencilik süreçleri gibi pek çok farklı özellik yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar, kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun olan planı seçerek Bitcoin madenciliği yapabiliyorlar.

madencilik

Bitdeer’in SPAC birleşmesi, şirketin gelecekteki büyüme ve genişlemesine yardımcı olacak. Şirket, halka arzın ardından elde edilecek gelirleri, daha fazla madencilik cihazı satın almak, madencilik havuzlarını genişletmek ve yeni pazarlara girmek gibi çeşitli yatırımlar için kullanmayı planlıyor.

Bitdeer CEO’su Linghui Kong konu hakkındaki açıklamasında şunları söyledi:

“Bitdeer, dünya genelinde birçok Bitcoin madencisinin seçtiği lider bir hizmet sağlayıcısıdır. Bu halka arz, şirketimiz için önemli bir kilometre taşıdır ve büyümemizi hızlandıracak yeni fırsatlar sunacaktır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner