Yükleniyor...

Chingari, Beklediğiniz Web3 & Crypto Devrimini Başlattı! (Sponsorlu)

$GARI tarafından desteklenen Chingari ile ödüllü uygulamada eğlenceli videolar oluşturup paylaşabilir ve küresel kripto pazarında ticaret yapabileceğiniz özel Chingari tokenları veya $GARI kazanabilirsiniz.

image1

$GARI tarafından desteklenen Chingari ile ödüllü uygulamada eğlenceli videolar oluşturup paylaşabilir ve küresel kripto pazarında ticaret yapabileceğiniz özel Chingari tokenları veya $GARI kazanabilirsiniz. 

Chingari uygulaması, sizi bu evrenin merkezi haline getirebilecek eğlenceli videolar oluşturmanıza ve paylaşmanıza izin verdiği için Hindistan’ın en popüler kısa video uygulamasıdır.

Kaydırmaya değer videolar oluşturma ve paylaşma konusunda tutkulu musunuz? 

İnterneti kasıp kavuran ödüllü Chingari uygulaması, sizi bu evrenin merkezi haline getirebilecek eğlenceli videolar oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıdığı için Hindistan’ın en popüler kısa video uygulaması olmaya hazır.

Hepsi bu değil. Ayrıca Web 3.0’ın zekasından yararlanarak oluşturduğunuz içerikten para kazanabilirsiniz. Bir ay sürecek yarışmanın galibi, Chingari tokenlarını ya da ‘Chingari Yıldızı’ unvanını alacak.

Chingari’nin sosyal token sahipleri, sadece ‘sosyal’ paradan çok daha fazlasını kazanmaya hazır. Chingari’nin ilk sosyal token’ı olan $GARI, neredeyse 100 milyon $’lık rekor kıran 24 saatlik bir işlem hacmi gördü.  şu anda HUObi Global, FTX, KuCoin, Gate.io, MEXC Global, OKEx dahil olmak üzere 20 büyük kripto platformunda bulunuyor.

Küresel bir kripto para piyasasında listelenen ilk Hint sosyal kripto tokenidir ve ülkedeki Web3 devrimini başlatmaya hazırdır. Chingari’nin $GARI’sı, bu kıyaslama ile küresel blok zinciri ve kripto piyasası ortamında başarılı olmayı hedefliyor.  İçerik oluşturuculara Chingari platformunda çalışmalarından para kazanma yeteneği sağlamak için Solana tarafından desteklenen blok zincir teknolojisini kullanır. Uygulamanın şu anda 110 milyondan fazla kullanıcısı var, bu rakam 2020’den beri ikiye katlandı.

Uygulamanın yaratıcılarının felsefesine uygun olarak, Chingari uygulaması Web3 DAO’nun topluluğun kararlarına göre çalıştığı Web3 üzerine kurulduğundan $GARI sosyal belirtecinin kurulumu tamamen demokratiktir. $GARI sahipleri, platformun gelecekteki yönüne karar vermek için tekliflere oy vermenin yanı sıra hisse ve getiri elde edebilecek.

Chingari uygulamasının Kurucu Ortağı ve CEO’su Sumit Ghosh, şunları söyledi:

“İçerik oluşturuculara çok daha fazla kontrol vermek, platformun hızlı gelişmesinde hayati bir faktör oldu, yapımcıların geçimlerini sağlama şansına sahip oldukları için yetenekleri cezbetti ve içerik kalitesini artırdı. Ayrıca Chingari, Chingari uygulamasında izle-kazan, tut-kazan ve oyna-kazan özellikleriyle izleyicilerin kazanmasını da sağlıyor. $GARI, hem bir uygulama içi para birimi (Chingari Uygulamasında piyasaya sürüldü) hem de bir yönetişim belirteci olarak hareket ediyor.”

$GARI sosyal token, Chingari uygulamasıyla bağlantılıdır ve size varlıklarınız üzerinde doğrudan kontrol sağlar. İçeriğinizi paylaşarak veya ödüllerden topladığınız belirteçleri karşı taraflarla işlem yapmak, yönetim oyları vermek ve platform katılımını ve kullanıcı tabanı büyümesini hızlandırmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, $GARI tarafından desteklenen Chingari, yakında içerik oluşturucuların videolarını basıp NFT olarak satabilecekleri ve $GARI kazanabilecekleri kendi NFT Marketplace’e sahip olacak. Yani video çekerken ve paylaşırken eğlenirken para kazanırsınız.

Daha Fazla Bilgi ve Yatırım İçin Tıklayınız

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner