Yükleniyor...

Çin’in Arama Motorları, Binance, Huobi ve OKEx’i Engelledi

Önde gelen blokzinciri muhabiri Colin Wu ve haber ajansı 8BTC, Baidu ve Sogou gibi önde gelen arama motorlarının popüler kripto para borsaları Binance, Huobi ve OKEx’i engellediğini iddia etti.

cinin arama motorlarinin binance huobi ve okexi engelledigi iddia ediliyor 2

Önde gelen blokzinciri muhabiri Colin Wu ve haber ajansı 8BTC, Baidu ve Sogou gibi önde gelen arama motorlarının popüler kripto para borsaları Binance, Huobi ve OKEx’i engellediğini iddia etti. Önde gelen kripto para haber ajansı The Block da sansürü doğruladı.

Weibo (Çin’ın Twitter’ı) da bu borsalar için arama sonuçlarını engellediği bildiriliyor. Bu, Çin’in yakın zamanda yeniden başlattığı kripto para yasağının bir devamı gibi görünüyor.

Daha önce aktardığımız üzere, Çin’deki Xinjiang eyaleti yetkilileri kripto para madencilerine faaliyetlerini sonlandırmalarını emretti. Colin Wu, bazı madencilerin emri görmezden geldiğini ve durumun gelişimini izlediğini bildirdi.

Xinjiang, sahip olduğu büyük doğal gaz, kömür ve diğer fosil kaynakları nedeniyle Çin’in stratejik enerji bölgesidir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner