Yükleniyor...

Çoğu Tahmini Doğru Çıkan Analist Popüler Altcoin’in %80 Sıçrayacağını Söyledi!

Bitcoin (BTC) son 2 gündür her zamankinden daha fazla yükselişe geçti ve Ethereum (ETH) da DeFi trendinin merkezinde yer almaya devam ediyor.

Cogu Tahmini Dogru Cikan Analist Populer Altcoinin 80 Sicrayacagini Soyledi

Bitcoin (BTC) son 2 gündür her zamankinden daha fazla yükselişe geçti ve Ethereum (ETH) da DeFi trendinin merkezinde yer almaya devam ediyor. Bununla birlikte, XRP iki yıldır kötü bir performansla geride kalmaya devam ediyor. Ancak Ripple ve Bitcoin trade çiftinde yeni tetiklenen ve geçmişte ortalama olarak %80’in biraz altında bir artışa yol açan bir sinyal  tüm bunları yakında değiştirebilir. NewsBTC’den analist Tony Spilotro’ya göre bu sinyal oldukça önemli.

Sinyal ile Ripple’in Bitcoin’e karşı olan sıkıntılarının yakında tersine dönüp dönemeyeceği konuşuluyor. XRP, bir ayı piyasasının son iki buçuk yılında kaybettiği tüm seviyeleri nihayet geri kazanabilir mi?

XRP Grafiklerinde Tetikleyici Görünüyor

Bir dizi yan fiyat hareketinden sonra Ripple, haftalık zaman dilimlerinde TD (TD Sequential Indicator) indikatöründe bir TD 9 “satın alma” kurulumunu tetikleyecek kadar düştü. Sinyal yalnızca Bitcoin alım satım çiftinde görünürken, USD çifti sayımı yeniden başladı. Bununla birlikte, günlük zaman dilimlerinde, USD çifti geçen hafta aynı sinyali tetikledi, ancak sonuçlanması beklenen yükseliş henüz yeni başlıyor.

TD Sequential indikatörü üstlerin veya altların ne zaman yerleştirileceğini tahmin etmek için kullanılan bir pazar zamanlama göstergesidir. Sinyal, öncekinden daha yüksek veya daha düşük bir mum dizisinden sonra gelir ve dokuz sayıdan (ya da onüç) sonra bir alım veya satım kurulumuyla sonuçlanır. Araç, temelde, belirli fiyat eylem gereksinimlerini karşılamaya dayalı olarak, bir tersine dönme olasılığının olduğunu tahmin ediyor. Ve XRP/BTC ticaret çiftindeki tarihi fiyat verilerine göre de durum böyle görünüyor.

xrp btc 860x411 1

Geçmişte Ortalama %80 Arttı!

Ayı piyasası ilk başladığından bu yana XRP/BTC, diğer dört “mükemmelleştirilmiş” 9 “satın alma” kurulumunu tetikledi. Satış sinyali, dokuz mum önceki düşüş noktasının altına düştüğünde “mükemmelleşir” ve başarılı sinyallerin ortaya çıkma olasılığını artırır. En son sinyal, XRP/BTC’nin haftalık zaman dilimlerinde beşinci kez “TD 9 satın alma” yaşadığını ve önceki rallinin ne kadar güçlü olduğuna bağlı olduğunu gösteriyor. Serinin ilki aynı zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşüşün ardından ilk büyük toparlanmaydı. XRP, nihayetinde düşmeden önce BTC’ye karşı %68 toparlanma yaşamıştı.

Bir sonraki en düşük seviyede XRP, en iyi kripto paraya karşı %150’nin üzerinde artış gösterdi. Sonra gelecek yıl yine Bitcoin’e karşı düştü. 2019’un sonlarında başka bir sinyal XRP’yi %57 oranında geri itti ve en son sinyal altcoin’in %40 oranında yükselmesini sağladı. Ortalama olarak birleştirildiğinde, bu, haftalık zaman dilimlerinde TD 9 satın alma sinyalinden kaynaklanan potansiyel %79’luk bir yükselişi gösterir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner