Yükleniyor...

Coin Bureau’ya Göre, 4. Çeyrek Başlarken Solana (SOL) ve Algorand (ALGO) İçin Gerçekçi Fiyat Hedefleri Bu Şekilde

Kripto para analisti Coin Bureau, Solana (SOL) ve Algorand (ALGO) için tahminlerini paylaştı.

algo sol

Kripto para analisti Coin Bureau, Solana (SOL) ve Algorand (ALGO) için tahminlerini paylaştı.

Analist, yeni videosunda Algorand’ın fiyatının önümüzdeki haftalarda yeni zirvelere ulaşabileceğini söyledi:

“ALGO’nun tarihi fiyatı hoş değil. Bu kısmen ALGO’nun önceki boğa piyasasının ortasında işlem görmeye başlamasından ve öncelikle daha önce açıkladığım hızlandırılmış hak kazanma ve yapılandırılmış satış planlarından kaynaklanmaktadır. ALGO arzındaki sürekli artış, tarihsel olarak fiyatını bastırdı, ancak bu yavaş yavaş değişiyor gibi görünüyor. ALGO kısa süre önce 2,40 dolarlık ICO fiyatını geçti ve yatırımcılar kar elde ettikçe hızla aşağı itildiyse de, ALGO’nun önümüzdeki haftalarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceğine inanıyorum.”

Guy ayrıca Algorand’ın sonunda piyasa değerine göre en büyük on kripto para biriminden biri haline gelebileceğini ve bunun fiyatı artırabileceğini söylüyor.

“ALGO, özellikle hızlandırılmış hakedişinden elde edilen tüm satışlar sona erdiğinde, piyasa değerine göre kolayca ilk 10 kripto para birimi haline gelebilir. Bu, fiyatta yaklaşık 3 kat ila 4 kat artışa tekabül eder ki bu gerçekçi bir uzun vadeli açıklamadır ve sadece uzun vadede netleştirmek için bir ila iki yıl demek istiyorum.”

Trader, ALGO’ya kıyasla Solana için daha küçük kazançlar bekliyor:

“Kısa vadeli fiyat hareketi açısından, SOL son kripto piyasası çöküşlerine yanıt olarak oldukça iyi durumda ve yakın zamanda belirlediği tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece kısa bir mesafede. SOL’un piyasa değeri zaten çok büyük olduğundan, fiyat kazanımları açısından Algorand’dan çok daha az kıpırdama alanına sahip. SOL, önümüzdeki haftalarda 220 dolara ulaşırsa, bu, SOL’nin ICO yatırımcıları için 1000 kat büyük bir getiriye tekabül edecek. Bu noktada SOL için gerçekçi bir uzun vadeli fiyat hedefi, mevcut fiyatından 2 kat daha az olan 300 dolar civarında olacaktır.”

Solana ve Algorand’ın ne kadar yükseleceği konusunda analist, bunun büyük ölçüde önümüzdeki bir ila iki yıl içinde kripto pazarının geri kalanının ne yaptığına bağlı olacağını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner