Yükleniyor...

Analist Benjamin Cowen’e Göre Trader’lar Yakın Zamanda Cardano’nun (ADA) Yükselişini Görebilir

Popüler analist Benjamin Cowen, Cardano'nun (ADA) yeni zirvelere çıkabileceğini ifade etti.

ada

Popüler analist Benjamin Cowen, Cardano’nun (ADA) yeni zirvelere çıkabileceğini ifade etti.

Yeni bir videoda Cowen,ADA’nın 2020’nin en düşük seviyesi olan 0.02 dolardan 2.50 dolara çıktıktan sonra piyasada yatay bir durgunluk beklediğini söylüyor.

“Bu, çılgın bir yükselişin ardından ADA’da olacağını tahmin ettiğimiz türden bir şey. Ve döngünün daha da uzun süreceği fikri, uzun bir konsolidasyon aşaması elde etmek mantıklı. 0,02 dolardan 2,00 dolara gidip, genellikle 2,00 dolarda tutulabileceğini piyasaya kanıtlamadan daha yükseğe devam edemezsiniz.”

Bir sonraki kırılmanın ne zaman başlayacağına gelince, Cowan, Cardano’nun Kasım ortası ile Mart ortası arasında hareket etmesini bekliyor.

“Bu uzun yeniden birikim aşamasının ne kadar sürebileceğini düşündüğümde, şüpheli bir şekilde spekülasyon yapmak zorunda kalsaydım, ADA’yı tutmanın ne anlama geldiğine dair yeni bir paradigma değişimine geçişin muhtemelen bu bölgede bir yerde başlayacağını söyleyebilirim: Kasım ortasından Mart ortasına kadar.”

Ancak ADA başka bir ralliye başlamadan önce Cowen, Bitcoin’in (BTC) 20 haftalık hareketli ortalamada çizgiyi korumaya devam etmesi gerektiğini vurguluyor. Kasım ayının Cardano’nun patlak verdiği ay olabileceğini düşünüyor.

“Geçen yıl olanlara bakarsanız, ADA Kasım ayının ortasından sonuna kadar boğa piyasası destek bandından ayrıldı. Belki Kasım ortası, en erken bir ralli görebileceğimiz zaman.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner