Yükleniyor...

Analist Benjamin Cowen’e Göre Trader’lar Yakın Zamanda Cardano’nun (ADA) Yükselişini Görebilir

Popüler analist Benjamin Cowen, Cardano‘nun (ADA) yeni zirvelere çıkabileceğini ifade etti

ada

Popüler analist Benjamin Cowen, Cardano‘nun (ADA) yeni zirvelere çıkabileceğini ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir videoda Cowen,ADA’nın 2020’nin en düşük seviyesi olan 0.02 dolardan 2.50 dolara çıktıktan sonra piyasada yatay bir durgunluk beklediğini söylüyor.

“Bu, çılgın bir yükselişin ardından ADA’da olacağını tahmin ettiğimiz türden bir şey. Ve döngünün daha da uzun süreceği fikri, uzun bir konsolidasyon aşaması elde etmek mantıklı. 0,02 dolardan 2,00 dolara gidip, genellikle 2,00 dolarda tutulabileceğini piyasaya kanıtlamadan daha yükseğe devam edemezsiniz.”

Bir sonraki kırılmanın ne zaman başlayacağına gelince, Cowan, Cardano’nun Kasım ortası ile Mart ortası arasında hareket etmesini bekliyor.

“Bu uzun yeniden birikim aşamasının ne kadar sürebileceğini düşündüğümde, şüpheli bir şekilde spekülasyon yapmak zorunda kalsaydım, ADA’yı tutmanın ne anlama geldiğine dair yeni bir paradigma değişimine geçişin muhtemelen bu bölgede bir yerde başlayacağını söyleyebilirim: Kasım ortasından Mart ortasına kadar.”

Ancak ADA başka bir ralliye başlamadan önce Cowen, Bitcoin‘in (BTC) 20 haftalık hareketli ortalamada çizgiyi korumaya devam etmesi gerektiğini vurguluyor. Kasım ayının Cardano’nun patlak verdiği ay olabileceğini düşünüyor.

“Geçen yıl olanlara bakarsanız, ADA Kasım ayının ortasından sonuna kadar boğa piyasası destek bandından ayrıldı. Belki Kasım ortası, en erken bir ralli görebileceğimiz zaman.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x