Yükleniyor...

Coin98 Stablecoin Çıkardığını Duyurdu

Coin98 yayımladığı bildiride merkeziyetsiz stablecoin olarak CUSD'yi piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Coin98 Stablecoin Cikardigini Duyurdu

Coin98 yayımladığı bildiride merkeziyetsiz stablecoin olarak CUSD‘yi piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Coin98, yirmiden fazla Blockchain’i ve bu Blockchain’lerin yerel token’larını destekleyen ve kullanıcılarının deneyimine sunan bir platformdur. Uluslararası bir borsa aracılığıyla başlatılan yerel C98 tokeni tarafından desteklenen Coin98 ağı, birden fazla merkeziyetsiz borsa (DEX) protokolünden gelen likiditeyi zincirler arası borçlanma, borç verme, token takasları gibi hizmetleri için toplar.

Coin98 Merkeziyetsiz Stablecoin CUSD’yi Piyasaya Sürdü

Birden fazla kripto para hizmeti sunan Coin98, son yaptığı açıklamada uzun süredir üzerinde çalıştığı merkeziyetsiz stablecoin olan CUSD’yi piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Ürünlerine bir yenisini ekleyen Coin98 merkeziyetsiz stablecoin CUSD’yi piyasaya sürdü. Firma yaptığı açıklamada CUSD hakkındaki misyonunu paylaştı.

Firma açıklamada şunları dedi:

“Coin98’in ilk günlerinden beri misyonumuz, herkesin Blockchain teknik bilgisini karıştırmadan merkeziyetsiz finansa (DeFi) kolayca erişebileceği çok zincirli bir dünya için açık finansal altyapılar oluşturmak oldu”

Bunlara ek olarak açıklama metninde şunlar da yer aldı:

“Taşıdığımız misyonun ardından çalışmalarımıza devam ederek temeli sıfırdan oluşturmaya başladık. İlk blok, aynı anda 50’den fazla desteklenen Blockchain’e erişen 5 milyondan fazla kullanıcıyla lider çok zincirli cüzdanımız olan Coin98 Cüzdan’dı. Daha sonra, geçen yıl 1 milyar doların üzerinde hacim yürüten bir zincirler arası toplayıcı protokol olan Coin98 Exchange’i oluşturmaya devam ettik. Bugün, ekosistemimizdeki bir sonraki yapı taşını zincirler arası ekonomi için yepyeni bir kripto para olan ve CUSD olarak da bilinen Coin98 Dollar’ı tanıtmaktan heyecan duyuyoruz”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner