Yükleniyor...

Coinbase, Avustralya’daki Hizmetlerini Genişletiyor

Kripto para borsası Coinbase, Avustralya'yı "öncelikli bir pazar" olarak tanımlayarak ülkedeki hizmetlerini genişletiyor.

coinbase

Kripto para borsası Coinbase, Avustralya’yı “öncelikli bir pazar” olarak tanımlayarak ülkedeki hizmetlerini genişletiyor.

Şirket, bireysel müşterileri için yaptığı iyileştirmelerin yanı sıra, Avustralya dolarını Coinbase hesaplarına kolayca aktarabilmeleri için yeni bir özellik getirdi.

Coinbase, Avustralya’nın Öncelikli Bir Pazar Olduğunu Söylüyor

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, yayınladığı blog yazısında Avustralya’nın kendileri için öncelikli bir pazar olduğunu ifade etti.

Şirket, yerel halkın Avustralya dolarını rahatlıkla Coinbase aktarabilmeleri için yerel ödeme platformu PayID ile işbirliği yapıldığını duyurdu. PayID, müşterilerine gelişmiş trade araçlarıyla birlikte daha iyi bir fiyatlandırma sunarken, 7/24 çağrı merkeziyle de müşterilerinin problemlerinin çözülmesine olanak sağlıyor.

Borsa, bununla birlikte ülkede faaliyet gösterebilmek için Avustralya İşlem Raporları ve Analiz Merkezi’ne (AUSTRAC) kaydoldu. Daha önce Ant Group’ta bölge müdürü olan John O’Loghlen, Temmuz ayında Coinbase Australia’nın başına geçmesi için işe alındı.

Borsa ayrıca, ImmutableX, CoFiX, Synthetix, Block Earner ve CryptoTaxCalculator gibi Avustralya merkezli kripto firmalarına da yatırım yaptığını açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner