Yükleniyor...

Coinbase, Bilançosunda Bitcoin (BTC) ve Diğer Kripto Paraları Tuttuğunu Açıkladı

Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase, bilançosunda bir yatırım olarak Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerini tuttuğunu açıkladı. Coinbase’den Brett Tejpaul, “Kripto para ekonomisinin uzun vadeli potansiyeline güçlü bir şekilde inandığımız için kripto para birimlerine...

coinbase bitcoin kripto para btc

Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase, bilançosunda bir yatırım olarak Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerini tuttuğunu açıkladı. Coinbase’den Brett Tejpaul, “Kripto para ekonomisinin uzun vadeli potansiyeline güçlü bir şekilde inandığımız için kripto para birimlerine yatırım yapmayı planlıyoruz” dedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para borsası Coinbase, bugün yayımladığı blog yazısında bilançosunda bir yatırım aracı olarak Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini tutuyor.  Coinbase’den Brett Tejpaul, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı:

“Kuruluşumuzdan bu yana, bilançomuzda Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini tuttuk ve kripto para ekonomisinin uzun vadeli potansiyeline güçlü bir şekilde inandığımız için kripto varlıklarına yatırım yapmayı planlıyoruz.”

Tejpaul, belirli bir yatırım rakamı açıklamadı. Bu, ortaya çıkan şaşırtıcı olmasa da, Coinbase’in bilançosunun bir parçası olarak Bitcoin yatırımını ilk kez kamuya açıkladığı görülüyor.

Birkaç kripto para şirketi, hazinelerinin bir parçası olarak Bitcoin’e yatırım yaptı. Bitcoin Hazineleri’nden alınan verilere göre, kripto para ve kripto para olmayanlar da dahil olmak üzere tüm şirketler, bilançolarında toplu olarak 67 milyar dolar değerinde Bitcoin tutuyor. Rakam, Bitcoin’in yaklaşık 50.000 dolarlık şu anki fiyatına dayanıyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x