Yükleniyor...

Coinbase, BUSD’yi Askıya Alacak

ABD'li kripto para borsası Coinbase, BUSD'yi askıya alacağını açıkladı.

Coinbase Avrupa Plani icin Yeni Bir Adim Atti

ABD’li kripto para borsası Coinbase, BUSD‘yi askıya alacağını açıkladı.

BUSD üzerine bugünlerde birçok tartışma yaşanıyor. Forbes teminatların taşındığına dair bir rapor yayımladı ardından Binance bu durumu yalanladı.

Coinbase Mart 13 İtibariyle BUSD İşlemlerini Askıya Alacak

Coinbase listeleme standartlarını karşılamadığı gerekçesiyle BUSD işlemlerini Mart 13’te askıya alacak. Askıya alma işlemi Coinbase.com, Coinbase Pro, Coinbase Exchange ve Coinbase Prime’da geçerli olacak.

ABD kripto para borsası attığı bir tweet ile Coinbase’in, stablecoin’in listeleme standartlarını karşılamaması nedeniyle 13 Mart’tan itibaren Binance USD (BUSD) alım satımını askıya alacağını duyurdu.

Bir Coinbase sözcüsü konu hakkında şu açıklamalarda bulundu: 

“BUSD ticaretini askıya alma kararlılığımız, kendi dahili izleme ve inceleme süreçlerimize dayanmaktadır. BUSD’yi incelerken, artık listeleme standartlarımızı karşılamadığını ve askıya alınacağını belirledik.”

Askıya alma Coinbase.com, Coinbase Pro, Coinbase Exchange ve Coinbase Prime’da geçerli olacak. Coinbase, kullanıcıların yine de BUSD fonlarına erişebileceklerini ve istedikleri zaman çekebileceklerini söyledi.

Bu sıralar Binance’in adı BUSD ile ilgili sorunlarla anılıyor. Borsa bugün bir iddiaya göre BUSD teminat fonlarını geçtiğimiz yıl taşımıştı. Şirket ardından bir açıklamada bulunarak yalanladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner