Yükleniyor...

Coinbase Çalışanları, Aralık Ayında 40 Milyon Doların Üzerinde Hisse Sattı

ABD’nin en büyük kripto varlık alım satım platformu Coinbase’in hisseleri, zor bir dönem geçiriyor.

coinbase calisanlari aralik ayinda 40 milyon dolarin uzerinde hisse satti

ABD’nin en büyük kripto varlık alım satım platformu Coinbase’in hisseleri, zor bir dönem geçiriyor. SEC belgelerine göre, şirket içindekiler ve erken yatırımcılar Aralık ayında önemli ölçüde COIN hissesi sattı. 

COIN hisseleri, zor günler geçirmeye devam ediyor. The Block’ın dikkat çektiği ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) belgelerine göre, büyük oyuncular Aralık ayı boyunca 40.631.394 dolar değerinde COIN sattı. Bugüne kadarki üç ayda, şirket çalışanlarının toplam satışı 331.744.516 dolara ulaştı. Bu kişiler aynı zamanda her iki zaman diliminde de hiç alım yapmadı.

Nasdaq verilerine göre COIN hisseleri, tüm zamanların en yüksek seviyesini Bitcoin’in de ATH yapması ile sonuçlandığı, listelenmesini takip eden günlerde 388 dolar ile gerçekleştirmişti. O dönemde bu yana ise hisseler düşmeye devam etti.

Aralık ayında COIN hisseleri, 315 dolardan 252 dolara kadar düştü. COIN yayın saati itibariyle 50 milyar dolar civarında bir piyasa değeri ile 232 dolar civarından işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner