Yükleniyor...

Coinbase CEO’su NFT Platformu Hakkında Konuştu: eBay’den Ziyade Instagram’a Yakın

Coinbase CEO'su Brian Armstrong, şirketin nft platformunun eBay’den ziyade Instagram’a yakınlaşarak sosyal bir deneyim sağlamayı hedeflediğini söyledi.

coinbase ceosu nft platformu hakkinda konustu ebayden ziyade instagrama yakin

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, şirketin nft platformunun eBay’den ziyade Instagram’a yakınlaşarak sosyal bir deneyim sağlamayı hedeflediğini söyledi.

ABD’nin en büyük kripto varlık alım satım platformu Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, şirketin üçüncü çeyrek kazanç raporu toplantısında bir takım açıklamalarda bulundu. Coinbase’in NFT’lere de odaklandığını söyleyen Armstrong, NFT konusunda heyecanlı olduklarını belirtti.

Şirket, OpenSea ve yakın zamanda bir NFT pazar yeri başlatan rakip borsa FTX ile rekabete giriyor. Plaftormun bir veya ikinci çeyrekte NFT platformunu başlatması bekleniyor. Armstrong konu hakkında şunları söyledi:

“İnsanların en sevdiğiniz sanatçıları veya yaratıcıları takip etmesinin ve takip ettiğiniz insanlardan oluşan bir miktar içeriğe sahip olmanın gerçekten güçlü olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca, gerçekten beğenirseniz oraya gidip bir NFT satın alabilir ve kendi sosyal profilinizde sergileyebilirsiniz.”

Ayrıca platformun NFT’lerin kullanımını kolaylaştıracağını umduğunu söyledi:

”Yani sadece basit şeyler gibi, cüzdanınızı nasıl bağlarsınız? Biliyorsunuz, umarım bir Chrome uzantısı yüklemeniz gerekmez. Ve kimliğiniz, ödeme yöntemleriniz ve her şey Gmail hesabınızdan zaten bağlıysa, satın alma umarım tek tıklamayla gerçekleştirilen bir deneyim olabilir.”

Diğer taraftan Coinbase, üçüncü çeyrekte toplam gelirde bir azalma gördü. Şirketin ikinci çeyrekte 2.23 milyar dolar olan toplam geliri, üçüncü çeyrekte 1.31 milyar dolara düştü. İşlem geliri ise 1.93 milyar dolardan 1.09 milyar dolara geriledi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner