Yükleniyor...

Coinbase CEO’su, Şirketin Gelecekteki Gelirlerinin %50’sini Trade Dışındaki İş Kollarından Bekliyor

Coinbase CEO'su Brian Armstrong, şirketin trade içermeyen işletmelerinin uzun vadede önemli ölçüde büyümesini bekliyor.

armstrong

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, şirketin trade içermeyen işletmelerinin uzun vadede önemli ölçüde büyümesini bekliyor. Armstrong, velayet, stake etme ve banka kartları gibi iş kollarının Coinbase’in gelecekteki gelirlerinin %50’sini veya daha fazlasını oluşturabileceğini söyledi.

Çarşamba günü CNBC ile yaptığı röportajda kripto para borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, Coinbase Earn, banka kartları, stake etme ve kurumsal velayet gibi işletmelerin önümüzdeki beş veya on yıl içinde gelirin %50 veya daha fazlasını oluşturabileceğini söyledi. Şu anda, Coinbase’te “trade” ana gelir kaynağıdır. Örneğin geçen yıl trade ücretleri Coinbase’in toplam gelirinin %86’sıydı.

Armstrong, Coinbase’in henüz herhangi bir marj sıkıştırması görmediğini ve kısa vadede sıkışmasını beklemediğini söyledi. Armstrong, bu amaçla, Coinbase’in ticari olmayan gelir akışlarına yatırım yapmaya başladığını ve gelecekte “sabit” ve “öngörülebilir” gelir sağlamalarını beklediğini söyledi.

Armstrong: Değer Yaratıyor

Coinbase bugün Nasdaq’da listeleniyor. Armstrong, şirketin doğrudan listelemesinin kripto alanı için bir “dönüm noktası anı” olarak görülmesini umduğunu söyledi:

“Dünyada bir ton değer yaratıyor.”

Armstrong ayrıca, hem Bitcoin hem de Coinbase hisselerine yatırım yapmanın iyi bir seçenek olabileceğini, çünkü her ikisinin de “harika fikirler” olduğunu söyledi. Armstrong, “Herhangi bir kripto varlığına bağlı değiliz, şu anda 100’den fazla kripto varlığı için destek ekliyoruz ve gelecekte daha da fazlası olacak” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner