Yükleniyor...

Coinbase Duyurusuyla Bu Kripto Varlık %65 Değer Kazandı

Coinbase Pro, son listelemesi COTI ile kripto varlık portföyünü genişletmeye devam ediyor.

coinbase duyurusuyla bu kripto varlik yuzde 65 deger kazandi

Coinbase Pro, son listelemesi COTI ile kripto varlık portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Bir CryptoPotato haberine göre COTI’nin fiyatı, ABD’nin en büyük kripto varlık işlem platformu Coinbase tarafından yapılan bir duyurunun ardından saatler içinde üç ayın en yüksek seviyesine fırladı. Platform, 26 Ağustos TSİ 19:00 (26 Ağustos sabah 09:00 PT) veya daha sonrasında COTI için alım satımı açacak.

COTI, küresel ticareti kolaylaştıran merkeziyetsiz ve ölçeklenebilir bir ağ oluşturarak dijital ödemeleri optimize etmeyi amaçlayan blokzinciri tabanlı bir protokoldür.

Yerel varlığı, ABD merkezli en büyük kripto varlık işlem platformu olan Coinbase Pro’da listelenecek. Şirket dün, platformdaki müşterilerin hesaplarına COTI transferleri gerçekleştirebileceğini duyurdu.

Önceki listemelerde olduğu gibi, kullanıcılar belirli istisnalar dışında desteklenen bölgelerde COTI ile işlem yapabilecek.

Coinbase, likidite koşullarının karşılanması durumunda alım satımın 26 Ağustos TSİ 19:00 veya sonrasında başlayacağını söyledi:

“Platformda yeterli COTI arzı sağlandığında, COTI-USD işlemleri emir defterimizde üç aşamada başlayacak.”

Bu aşamalar sadece sadece emir oluşturma, sadece limit emirler ve tam fonksiyonlu alım-satım’dır.

Coinbase ve Coinbase Pro’daki listelemeler, genellikle fiyat artışları için anlık bir katalizör görevi görür.

COTI’de de durum böyle oldu ve varlık duyurudan önce 0.3 dolar civarında işlem görürken, duyuruyu takip eden birkaç saat içinde kabaca %65 artarak 0.49 doların üzerine çıktı. Bu, üç aydan fazla bir sürede ulaştığı en yüksek fiyat seviyesi oldu.

Zirveden bu yana geri çekilmeye rağmen COTI, hala dünkü fiyatından hala %33 daha yüksek bir seviyeden işlem görmeye devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner