Yükleniyor...

Coinbase, Hindistan’da Kripto Varlık Alım Satım Hizmetleri Sunmaya Başladı

Coinbase, Hindistan’daki kullanıcılara kripto varlık alım satım hizmetleri sunmaya başladı.

coinbase hindistanda kripto varlik alim satim hizmetleri sunmaya basladi

Coinbase, Hindistan’daki kullanıcılara kripto varlık alım satım hizmetleri sunmaya başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD’nin en büyük kripto varlık alım satım platformu Coinbase, Hindistan’ın teknoloji merkezi Bengaluru’daki bir etkinlikte artık ülkede kripto varlık alım satım hizmetleri sunmaya başladığını duyurdu. 

Coinbase CEO’su Brian Armstrong yaptığı açıklamada şirketin Hindistan’daki yatırımının uzun vadeli olduğunu vurguladı. Armstrong ayrıca, 1 Nisan’da yürürlüğe giren vergi yasası nedeniyle ülkede kripto varlıklara yönelik heyecanın azaldığını da kabul etti. Daha önce aktardığımız üzere ülke, kripto varlık kazançlarına %30 oranında vergi yükümlülüğü getiren yasayı yürürlüğe koymuştu. Konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu teknolojiyi getirmenin kolay olmayacağını biliyoruz. Nasıl gelişeceğini tam olarak bilmiyoruz. Ancak banka ortakları, düzenleyiciler, en önemlisi Hint halkı ile çalışmaya kararlıyız çünkü kripto paralara gerçek bir ilgi gösteriyorlar ve bu hizmet ve ürünlerin bazılarına erişmek için gerçekten istek duyuyorlar.”

Coinbase ayrıca geçtiğimiz günlerde Hindistan’daki merkezine yıl sonuna kadar 1.000 kişi işe almayı planladığını duyurmuştu. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x