Yükleniyor...

Coinbase, Hindistan’daki faaliyetlerine açıklık getirdi!

Hindistan'daki hizmetlerin tamamını durduracağına dair hakkında söylentiler çıkan Coinbase borsası, konuya netlik kazandırdı.

Coinbase

Hindistan’daki hizmetlerin tamamını durduracağına dair hakkında söylentiler çıkan Coinbase borsası, konuya netlik kazandırdı.

Yakın zamanda ortaya atılan bir iddiaa Coinbase kullanıcılarının kafasını karıştırdı. Hintli müşterile yönelik tüm hizmetleri kapatacağı söylenilen Coinbase, yayımladığı rapor ile bu durumun iddialardan farklı olduğunu belirtti.

hindistan

Kuralları ihlal eden kullanıcıları kapsıyor

Coinbase Hindistan kullanıcılarının e-posta yoluyla tüm hizmetlerin 25 Eylül’e kadar durdurulacağı konusunda bildiri gönderdi. Fakat, borsa tarafından yayımlanan rapor doğrultusunda bildirimin tüm Hintli müşterilere yönelik olmadığı, standartlarını ihlal eden kullanıcıları hedef aldığı görülüyor. 

Coinbase‘in Hindistan şubesine bağlı olan ve kuralların dışında hareket eden kişilere gönderdiği mail şu şekilde:

“Yukarıda belirtilen hesabınızla bağlantılı tüm Coinbase Perakende hizmetlerini durduracağımızı ve bu hizmetlere yönelik güncellenmiş standartlarımızı artık karşılamayan perakende hesaplarına erişimi devre dışı bırakacağımızı bildirmek için size ulaşıyoruz. Lütfen bu durumun, hesabınız aracılığıyla erişilmeye devam edecek Coinbase Bulut hizmetlerine erişiminizi/bu hizmetleri kullanımınızı etkilemediğini unutmayın.”

Coinbase sözcüsü, yaptığı açıklamada, e-postanın yalnızca “güncellenmiş standartları” ihlal ettiğini düşündüğü bazı hesap sahiplerine gönderildiğini vurgulayarak şunları söyledi:

“Sistemlerimizin yakın zamandaki rutin incelemesi sırasında, güncellenen standartlarımızı artık karşılamayan bazı hesapların tespit edilmiş olması mümkündür. Bu nedenle, bu hesapları devre dışı bırakacağız ve müşterilerimizin bilgilerini daha sonraki bir tarihte güncellemelerine izin vereceğiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner