Yükleniyor...

Ethereum’da (ETH) neler oluyor? 10 Eylül 2023

Hackerların saldırısına maruz kalarak X hesabını çaldıran Vitalik Buterin, Ethereum (ETH) fiyatını önemli bir desteğin altına çekti.

eth

Hackerların saldırısına maruz kalarak X hesabını çaldıran Vitalik Buterin, Ethereum (ETH) fiyatını önemli bir desteğin altına çekti.

Birkaç saat önce X hesabını hackerlara kaptıran Vitalik Buterin, kripto paralarda panik yarattı. Buterin’in X hesabını ele geçirdikten sonra sahte bir NFT kampanyası paylaşan hacker, 700.000 dolara yakın kazanç sağladı. Fakat bu FUD’la beraber tüm kripto paralarda bir geri çekilme yaşandı.

Ethereum’da (ETH) dikkat edilmesi gereken seviyeler

Gri boyalı alanı defalarca destek olarak çalıştıran altcoin’lerin lideri, son gelişmeyle beraber yönünü aşağıya kırdı. BTC’nin de pozitif ilerlemediğini düşünürsek, ETH’deki olası bir düşüş dalgası tüm kripto paraları sarsabilir. ETH’nin 1640 doların aşıp, 1665 ve 1690 dolara yükseliş kaydetmesi ise hem ortadaki belirsizliği hem de satıcı baskısını azaltıcı bir rol oynacaktır.

Hack olayının daha büyük bir boyuta ulaşması, BTC’nin 25.200 aşağısında işlem görmesi gibi unsurlar, ETH değerini daha da alt seviyelere çekebilir. Bu tarz bir durumda destek olarak izlenebilecek seviyeler sırasıyla 1602 – 1580 – 1550 ve 1531 dolardır.

Ekran Resmi 2023 09 10 12.16.23

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner