Yükleniyor...

Coinbase Kampanya Başlattı

Coinbase, ABD milletvekillerini ve düzenleyicilerini etkilemek adına bir kampanya başlattı.

Coinbase Singapurun Kripto Duzenlemelerini Elestirdi

Coinbase, ABD milletvekillerini ve düzenleyicilerini etkilemek adına bir kampanya başlattı.

ABD’li kripto para borsası Coinbase’in bu hareketi insanları düzenleyicilere ve milletvekillerine nasıl ulaşacağı konusunda eğitmeyi hedefliyor. Kampanyanın amacı ise kripto savunuculuğu.

Coinbase “Crypto 435” Adında Bir Kampanya Başlattı

Kripto para sektörünün üzerindeki baskı gün geçtikçe artmaya devam ederken bu duruma Coinbase farklı bir bakış açısı getirdi. Şirketin Twitter hesabı üzerinden yapılan bir duyuruda konunun ayrıntıları paylaşıldı.

Coinbase, Amerika Birleşik Devletleri’nin her yerinde yayılma planları yaparak kripto müjdesini yola çıkarıyor. Twitter’da kripto borsa operatörü, ABD genelindeki 435 Kongre Bölgesinin tamamında kripto yanlısı politikayı ilerletmeyi amaçlayan bir girişim duyurdu.

Şirket açıklamasında uygulamanın hedefini kripto savunuculuğu olduğunu ve bu sektöre inancı olan kişilerin başvurmasını istediklerini yazdı.

Twitter üzerinden yapılan açıklama ise şöyle:

“ABD’deki 435 Kongre Bölgesinin tamamında kripto yanlısı politikayı ilerletme zamanı Kripto savunuculuğu topluluğunu büyütme ve sesinizi duyurmak için araç ve kaynakları paylaşma kampanyamız Crypto435 ile tanışın. Bugün bir savunucu ol. “

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner