Yükleniyor...

Coinbase, Kanada’da faaliyetlerini genişletiyor

Coinbase, uluslararası genişleme stratejisi kapsamında faaliyetlerini Kanada'ya genişleteceğini duyurdu.

Coinbase kripto para

Coinbase, uluslararası genişleme stratejisi kapsamında faaliyetlerini Kanada’ya genişleteceğini duyurdu.

Coinbase, borsa faaliyetleri kapsamında Kanada’da da hizmetlerine başlıyor. Resmi duyuruya göre, Coinbase One’ın Kanada müşterilerine 30 gün ücretsiz olmasıyla ülkedeki faaliyetler başlıyor. Bu sayede, Kanadalı kullanıcılar, öncelikli destekten ve staking ödüllerinden yararlanabilecek.

Coinbase, Kanada’ya pençe attı

Global kripto borsası Coinbase, Coinbase One aracılığıyla Kanada piyasasına resmi olarak giriş yapıyor.

coinbase kripto

Coinbase, resmi bir duyuru yayımladı. Bu duyuruda, borsanın Kanada operasyonlarının ilerletildiği belirtildi. Bu operasyonlar neticesinde Coinbase, Kanadalı kullanıcılarına iki avantaj sunacak.

Bu avantajlardan birisi 30 gün boyunca ücretsiz Coinbase One kullanımı olacak. Diğer bir avantaj ise, Interac e-transferler olarak belirlendi. Interac e-transfer, Coinbase’e kolay bir şekilde para yatırma ve transfer etme işlemlerini sağlayacak. Coinbase, Kanada’daki faaliyetlerinin genişletilmesi konusunda çalışmaların devam edeceğinin de mesajını verdi. Borsa, bu duyurunun ne ilk ne de son olduğunu belirtti.

Coinbase’in Kanada’ya yönelik planları arasında ise düzenleyici ve banka ortaklarıyla birlikteliği güçlendirmek yer alıyor. Diğer bir detay ise Coinbase’in Kanada’daki varlığını ikiye katlama planı oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner