Yükleniyor...

Kanada Merkezli 3 Kripto Para Borsası Birleşiyor

Kanadalı 3 kripto para borsası birleşeceklerini duyurdu.

kanada

Kanadalı 3 kripto para borsası birleşeceklerini duyurdu.

Kanadalı borsaların duyurusu ardından hisseleri ciddi şekilde yükselişe geçti. 3 borsa, alt yapı ortaklığı da kullanarak müşterilerine hizmet sunacaklar.

Kanadalı 3 Kripto Para Borsası, Birleşeceklerini Duyurmalarının Ardından Hisseleri Yükseldi

Kanadalı kripto borsaları WonderFi, Coinsquare ve CoinSmart, dünyanın en büyük kripto ticaret platformlarından birini yaratarak birleşme planlarını açıkladı.

Bugün yapılan bir duyuruya göre, aralarında, üç firmanın 1,65 milyon kullanıcısı ve 600 milyon dolardan fazla gözaltında varlıkları bulunuyor.

kripto borsalari neden

WonderFi‘ın hisseleri, duyurunun ardından yükseldi ve şu anda erken ticarette 23 Kanada senti ile yüzde 43.75 arttı. Bu duyuruyu gerçekleştiren Kevin O’Leary, WonderFi’de stratejik bir yatırımcı olarak yer alıyor.

Birleşme, son aylarda üç firma arasındaki ayrı planların onaylanması olarak gerçekleşiyor. Ocak ayında WonderFi ve Coinsquare’in birleştirmek için ileri görüşmelerde olduğu bildirildi. Bu, Coinsquare’in CoinSmart’ı satın almak için önceki bir anlaşmayı feshetmesinden yalnızca birkaç gün sonra geldi.

WonderFi Başkanı Dean Skurka, birleşik bir şirket olarak borsalar hakkında açıklama yaptı:

“Kanada’da pazar lideri olacak ölçeğe, genişlemeye izin verecek güçlü bir bilançoya ve karlılığa giden açık bir yola sahip olduklarına inanıyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner