Yükleniyor...

Blockchain Güvenlik Sağlayıcısı CertiK, Yeni Ürününü Duyurdu

Blockchain güvenlik çözümleri sağlayıcısı CertiK yeni ürünü olan Skynet for Community’i duyurdu.

Blockchain güvenlik çözümleri sağlayıcısı CertiK yeni ürünü olan Skynet for Community’i duyurdu.

Geçtiğimiz yıl kripto para sektörü hack olaylarıyla sarsılmıştı. Özellikle on-chain ve DeFi alanlarında yaşanan saldırılar kullanıcıların canını bir hayli sıktı.

CertiK Yeni Ürünü Skynet for Communty’i Duyurdu

CertiK‘in yeni ürünü olan Skynet for Community, araştırma, analiz ve izleme için kapsamlı bir araç seti sağlayacak. Kullanıcıları, yatırımcıları ve topluluk üyelerini Web3 projeleri hakkında bilinçli kararlar alma konusunda hizmetler sunacak.

Binance Turkiyeden Universite Ogrencilerine Web3 Egitimi

Skynet for Community’nin veriye dayalı zengin iç görüleri, kullanıcıların yeni projeleri keşfetmelerine, ilgili projeler üzerinde durum tespiti yapmalarına ve Web3 alanındaki en son haberleri ve gelişmeleri takip etmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Platform, çok büyük miktarda veriyi Web3’ün en erişilebilir durum tespiti aracında topluyor.

Skynet for Community, projeleri Güvenlik Puanına ve pazar performansına göre sıralayan Security Leaderboard ile güvenliği ön plana ve merkeze koyduğunu açıklıyor. Doğrulanmış Ekipler (KYC) Lider Tablosu, projeleri, titiz bir geçmiş araştırmasından geçen proje ekiplerine verilen CertiK KYC Rozetlerinin durumuna göre listeler ve sıralıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner