Yükleniyor...

Coinbase kazanç raporları öncesinde analist değerlendirmeleri

Coinbase'in Perşembe günü kazanç raporlarını açıklaması bekleniyor.

Coinbase

Coinbase’in Perşembe günü kazanç raporlarını açıklaması bekleniyor.

Coinbase beklendiği gibi Perşembe günü kazanç raporlarını açıklarsa geçtiğimiz çeyreğe dair veriler elimize geçecek. Bununla birlikte analistler raporlardan önce bazı değerlendirmelerde bulundu.

Coinbase kazanç raporları öncesinde analistler bazı değerlendirmelerini paylaştılar

Coinbase, Perşembe günü ikinci çeyrek kazançlarını açıklamayı planlıyor. Ancak yatırımcılar için dikkate alınması gereken bazı konular bulunduğu belirtildi. Coinbase, SEC‘in kendisine Haziran ayında dava açmasından bu yana düzenleyici manşetlerde yer alıyor. Bu düzenleyici belirsizlik, şirketin spot ticaret hacimlerinde azalmaya neden oldu.

Yine de, Coinbase’in hisse senedi fiyatları yılın başından bu yana artış gördü. Şirket, tekrar eden işletme giderlerini azaltan önlemler ve gelirlerinin çeşitlendirilmesiyle desteklenen iyi bir performans sergiledi. İlk çeyrekte 773 milyon dolarlık gelir bildiren Coinbase, düzeltilmiş FAVÖK’ünü de önemli ölçüde artırdı.

coinbase broker ratings

Wall Street analistleri, COIN hisse senedinin fiyat hedeflerini yükselterek şirkete olan ilgilerini artırdılar. Hisse senedi, yılın başından bu yana yüzde 180 değer kazanarak Bitcoin’in yüzde 71’lik artışını geride bıraktı.

Ancak analistler, şimdi Coinbase‘in gelir çeşitliliği ve büyüme hikayesini takip edecekler. Şirket, başlangıçta gelirlerinin çoğunu ticaretten elde ediyordu, ancak son zamanlarda gelirlerini çeşitlendirmeye çalışıyor.

Bazı analistler, ikinci çeyrekte düşük üç aylık hacim beklentileri olduğunu ifade ediyorlar. Bitcoin’in fiyatının düşmesiyle birlikte, Coinbase’in aylık hacimleri de düşüş göstermiş gibi görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner