Yükleniyor...

KriptoCuma Ankara’da

Altcointurk kripto para ve Web3 ekosistemiyle ilgili etkinliklerine devam ediyor, 2023 yılı hedeflerinden biri olan KriptoCuma’ları tüm Türkiye’ye yayma fikri Ankara'da başladı.

DyTxoX6WoAAW8Ph

Altcointurk kripto para ve Web3 ekosistemiyle ilgili etkinliklerine devam ediyor, 2023 yılı hedeflerinden biri olan KriptoCuma’ları tüm Türkiye’ye yayma fikri Ankara’da başladı.

2018 yılından bu yana devam eden KriptoCuma etkinliği artık Başkent’te! Altcointurk 2023 yılında hedef olarak koyduğu KriptoCuma’yı Türkiye’ye yayma projesini pilot il olan Ankara ile resmen başlattı!

Altconiturk etkinliklerine devam ediyor

İlki 9 Temmuz’da düzenlenen Ankara KriptoCuma, yaz dönemi sebebiyle şimdilik iki haftada bir gerçekleştiriliyor. Web3 ekosisteminde yer alıp Ankara’da yaşayan bireylerin katılımı ile gerçekleşen etkinlik İstanbul ile eşzamanlı olarak yapılıyor. Bu yıl içerisinde bir ilde daha başlatılması planlanan etkinlik için bir çok şehirden talep var. 

Temmuz ayı içerisinde Altcointurk Base’de H.E.R. DAO Starknet Geliştiricileri Temmuz Buluşması ve Binance #BinanceliKahveSohbetleri etkinlikleri gerçekleştirildi. 

Untitled

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner