Yükleniyor...

Coinbase Pro, 3 Altcoin’i Listelediğini Duyurdu

Coinbase Pro, Alchemy Pay (ACH), PlayDapp (PLA) ve Rai Reflex Index'i (RAI) listelediğini duyurdu.

pro

Coinbase Pro, Alchemy Pay (ACH), PlayDapp (PLA) ve Rai Reflex Index’i (RAI) listelediğini duyurdu.

Coinbase Pro yaptığı açıklamada, bugünden itibaren ACH, PLA ve RAI’nin Coinbase Pro cüzdanına aktarılabileceğini belirtti. Likidite koşullarının sağlanması halinde, varlıkların ticareti 3 Ağustos 2021 TSİ 19.00’da başlayacak.

Platformda yeterli arzın sağlanması halinde ACH/USD, PLA/USD ve RAI/USD çiftleriyle işlem yapılabilecek.

ACH, çeşitli fiat ve kripto para birimlerini kullanarak ödemeleri mümkün kılan bir platform olan Alchemy Pay’e güç veren bir Ethereum tokenıdır. Ücretler ACH tokenı kullanılarak ödenir ve kullanıcılar alım satımlar için ACH ödülleri kazanabilir.

PLA, bir blockchain oyun platformu olan PlayDapp’e güç sağlayan bir Ethereum tokenıdır. Ayrıca NFT pazarıdır. PLA, PlayDapp’teki işlemleri işlemek için birincil token görevi görür.

RAI, sabit bir değeri korumayı amaçlayan Ethereum tokenıdır. RAI-USD döviz kuru arz ve talebe göre belirlenirken, RAI’yi yayınlayan protokol sürekli olarak değerini düşürerek veya yeniden değerlendirerek fiyatını dengelemeye çalışır

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner