Yükleniyor...

Cardano (ADA) ve XRP Küçük Girişler Görürken Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) Önemli Çıkışlar Yaşanıyor

CoinShares tarafından sağlanan verilere göre, Cardano (ADA) ve XRP'de küçük girişler varken, Bitcoin (BTC) ve Ethereum'dan (ETH) çıkışlar yaşanıyor.

btc eth 1

CoinShares tarafından sağlanan verilere göre, Cardano (ADA) ve XRP’de küçük girişler varken, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) çıkışlar yaşanıyor.

Cardano ve XRP’nin değerini takip eden yatırım ürünleri 1,1 milyon dolar ve 0,5 milyon dolarlık küçük girişler gördü. Çok varlıklı ürünler geçen hafta boyunca 7,5 milyon dolar değerinde giriş kaydetti.

Bu arada, en büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ethereum’da çıkış görülüyor. Lider kripto para birimi, arka arkaya dördüncü haftasında toplam 19.7 milyon dolarlık çıkış kaydetti. Kurumlar ise Ethereum alımlarını 9,5 milyon dolar azalttı.

1619143135281 1316

Bitcoin Cash ve Polkadot ufak miktarlarda girişlere sahipti.

Özellikle, Bitcoin ve Ethereum fonlarından en son çıkış dizisi, önemli bir fiyat toparlanmasının ortasında geldi.

Bitcoin kısa süre önce günlük grafikte arka arkaya sekiz yeşil mum kaydetti, 2013’ten bu yana en uzun yükseliş çizgisiydi. ETH ise art arda 13 günlük kazançla daha da etkileyici bir geri dönüş yaşadı.

Her iki kripto para birimi de aşırı gergin rallilerden sonra bir miktar baskı altında. Bitcoin 39.000 doların altına düşerken, Ethereum 2.500 dolar seviyesini korumak için mücadele ediyor.

Dijital varlık yatırım ürünleri, toplam 28 milyon ABD Doları tutarında çıkışla üst üste üçüncü haftada da çıkışlar gördü. Geçen haftaki çıkışlar, kilit sektör oyuncularından daha yakın zamanda yapılan yapıcı yorumlara rağmen, olumsuz hissiyatın varlık sınıfına hala hakim olduğunu gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner