Yükleniyor...

Coinbase Wallet, NFT’leri Destekleyecek

Coinbase'in açıklamasına göre Coinbase Wallet, yakın zamanda tarayıcı uzantısında NFT'leri destekleyecek.

coinbase 1

Coinbase’in açıklamasına göre Coinbase Wallet, yakın zamanda tarayıcı uzantısında NFT’leri destekleyecek.

Daha önce yalnızca mobil uygulama üzerinde kullanılabilen NFT’ler, artık tarayıcı üzerinden de ulaşılabilir olacak. Böylelikle tarayıcı üzerinde NFT’lerin taban fiyatları izlenebilecek.

Coinbase Wallet, kullanıcıların tarayıcıların web mağazasından indirmesi gereken ve Coinbase’in standart platformundan ayrı olarak sunulan bağımsız bir üründür.

Coinbase Wallet’ın ürün lideri Sid Coelho-Prabhu yapmış olduğu açıklamada “Amacımız, tüm kullanıcılarımız için Web3 deneyimini daha fazla erişilebilir hale getirmek” sözlerini kullandı.

Şirket, bu hamlenin yapılmasında, Coinbase Wallet kullanıcılarının sayısının son 60 gün içerisinde %300 artmasının önemli bir payı olduğunu söyledi. Coelho-Prabhu’ya göre dijital varlıkların popülaritesinde yaşanan artış, Coinbase’in kripto dünyasını daha kullanıcı dostu hale getirmeye yönelik olan çabalarını da artırıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner