Yükleniyor...

Bored Ape Yacht Club, Oyna Kazan NFT Oyununu Başlatacak

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu, oyna-kazan kripto oyununa dönüştürülecek.

Bored Apes 2

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu, oyna-kazan kripto oyununa dönüştürülecek. Yuga Labs, oyunu geliştirmek için Hong Kong merkezli yazılım firması Animoca Brands ile ortaklık kurdu.

En popüler NFT projelerinden biri olan Bored Ape Yacht Club’ın oyunu gelecek yılın 1 Nisan ile 30 Haziran arasında yayınlanacağı düşünülüyor.

Bored Ape NFT’leri Ethereum’da basılmış olmasına rağmen, oyunun hangi blockchain platformunda çalışacağını henüz açıklamadı. Oyunun Teaser görüntüsünde, üzerinde Bored Ape Yacht Club logosu olan elektrikli bir muzu tutan robotik bir eli bulunuyor.

Ayrıca Bored Ape Yacht Club oyununun NFT sahiplerine özel mi olacağı yoksa NFT sahiplerine de fayda sağlayacak şekilde herkesin oynayabileceği bir oyun mu olacağı ise belirsiz.

Oyun, 2022’nin İkinci Çeyreğinde Piyasaya Sürülecek

Bored Ape Yacht Club

Yuga Labs sözcüsü bir basın açıklamasında, iş birliğinin “tüm Bored Ape NFT sahiplerine sunulan faydaları genişleteceğini” söyledi. BAYC P2E oyununun 2022’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yuga Labs tarafından oluşturulan her Bored Ape NFT’si, sahiplerine ürün indirimlerinden etkinliklere kadar çeşitli avantajlar sunuyor. BAYC olarak bilinen koleksiyon, 2021 yılının nisan ayında piyasaya sürüldü ve Bored Ape Kennel Club (BAKC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) yan koleksiyonlarını içeriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner