Yükleniyor...
Sponsored

Coinbase’den SEC Davasında Ripple’a Destek

Kripto borsası Coinbase, Ripple ve SEC arasında uzun süredir devam eden davaya özet göndermek için başvuruda bulundu.

Coinbaseden SEC Davasinda Ripplea Destek

Kripto borsası Coinbase, Ripple ve SEC arasında uzun süredir devam eden davaya özet göndermek için başvuruda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple Labs, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) XRP’nin kayıt dışı menkul kıymet satışları gerçekleştirdiği iddiasıyla iki yıldır mücadele veriyor. Geçtiğimiz günlerde Blockchain Birliği, Ripple’ın arkasında olduğunu belirtti. Son olarak Coinbase de davada Ripple lehine taraf alıyor.

Coinbase, SEC Davasında Ripple Lehine Özet Sunacak

Kripto borsası Coinbase, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple Labs arasında devam eden davada, kripto uygulama eylemlerinde netlik eksikliğinin ABD borsalarını dezavantajlı hale getirdiğini söyleyerek bir özet göndermek için izin başvurusunda bulundu.

Coinbase’in Hukuk Departmanı Sorumlusu Paul Grewal, Coinbase’in özet isteğini Twitter üzerinden duyurdu.

Grewal, Coinbase’in mahkeme hakimi Yargıç Torres’ten tarafsız olarak mahkemeye yardımcı olacak bilgi, uzmanlık ve içgörü sunmak için izin istediğini söyledi.

Coinbase, özetinde Anayasa’nın devlet kurumlarının harekete geçmeden önce davranışın yasa dışı olduğuna dair adil bir bildirimde bulunması gerektiğini ortaya koyduğunu savunuyor.

Özette, şunlara yer verildi:

“Resmi kural koymanın yokluğu, piyasa belirsizliği yaratan ve Coinbase gibi ABD ticaret platformlarını, düzenleyici uygulama sürprizi riskinin olmadığı yargı bölgelerinde offshore platformlarla rekabet ederken derinden dezavantajlı hale getiren bunun gibi beklenmedik yaptırım eylemlerine yol açtı.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x