Yükleniyor...

Bitcoin, Ethereum ve Solana Analizi – 1 Kasım 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 1,3'lük yükselişle 1,07 milyar dolara ulaştı.

Bitcoin ABD PCE Verilerinin Ardindan Yukseliste

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 1,3’lük yükselişle 1,07 milyar dolara ulaştı. Gelin kripto para piyasasındaki son duruma beraber bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve SOL‘daki fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan işlem görüyor? Ethereum hangi seviyede? Solana‘daki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko verilerine Bitcoin, son 24 saatte yüzde 0,4 değer kazandı. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun süredir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandında seyretmeye devam ederken piyasanın değerinin 1 trilyon doları aşmasının ardından 20 bin doların üzerine çıktı. Bitcoin bulunduğu hareket bölgesiyle itibariyle 20 bin dolardan devam ediyor.

btc gunluk
Bitcoin’in günlük grafiği

Bitcoin‘in bu seviyelerde kalarak yeniden 20 bin dolar bandında tutunması kripto para piyasasındaki bu durgun seyri bir nebze olsun kırabilir. Eğer buradan bir düşüş gerçekleşecekse Bitcoin’deki bir sonraki durak 18-19 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 20 bin dolar bandına tutunmanı ardından 21 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 20 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Piyasanın değerinin yeniden 1 trilyon doların üzerine çıkmasıyla beraber ETH de yükseliş kaydetti. Buna karşın Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte 0,2’lik yükseliş yaşadığını görüyoruz.

eth gunluk
Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki hedef bin 650 dolar bölgesini test etmek diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız bin 300 dolar bandı olabilir. Yazı hazırlandığı an itibariyle Ethereum bin 500 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Fiyat Analizi

Piyasanın en popüler 9. coin’i olan Solana, güne herhangi bir değişme yaşamadan başladı. Solana bulunduğu alan itibariyle destek ve direnç arasında yoluna devam ediyor. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın direnç 34 dolar bölgesiyken en yakın destek bölgesi ise 30 dolar bandı diyebiliriz.

sol gunluk
Solana’nın günlük grafiği

Solana (SOL) haberin hazırlandığı an itibariyle 32 dolardan işlem görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner