Yükleniyor...

Coinbase’in Doğrulanmış Kullanıcı Sayısı 43 Milyonu Aştı: İşte Popüler Borsaya Ait Güncel Veriler

Coinbase'in web sitesinde yer alan veriler ABD merkezli popüler kripto para borsasının şu anda 43 milyonu aşkın doğrulanmış kullanıcıya sahip olduğunu gösteriyor.

coinbase 1 1

Coinbase’in web sitesinde yer alan veriler ABD merkezli popüler kripto para borsasının şu anda 43 milyonu aşkın doğrulanmış kullanıcıya sahip olduğunu gösteriyor. ABD’nin ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase’de tutulan varlıkların toplam değeri ise 90 milyar doları aştı.

“Hakkımızda” sayfasını güncelleyen Coinbase, 100’ü aşkın ülkede faaliyet gösterdiğini ve toplamda 1.200’ü aşkın çalışanı olduğunu açıkladı. Brian Armstrong’un kurucusu olduğu popüler kripto para borsası Coinbase’in kripto para sektörünün en önemli girişimlerinden biri.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, geride bıraktığımız yılın Aralık ayında halka arz olmak için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na başvuruda bulunmuştu. SEC’in söz konusu halka arz talebini onaylaması durumunda San Fransisco merkezli Coinbase, ABD’de halka arz olan ilk kripto para borsası olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner