Yükleniyor...

Borsalardaki Ethereum (ETH) Miktarı Sert Düşüyor! Bu Ne Anlama Geliyor?

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, son 20 saat içinde Bitfinex, Binance gibi önde gelen borsalar ve daha küçük diğer borsalardan toplam 367.

borsalardaki ethereum eth miktari sert dusuyor bu ne anlama geliyor

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, son 20 saat içinde Bitfinex, Binance gibi önde gelen borsalar ve daha küçük diğer borsalardan toplam 367.382 ETH çekildi. Bir U.Today haberine göre, yakın tarihli bir analiz raporu ise, kripto para borsalarındaki ETH bakiyesinin 15 ayın en düşük seviyesine düştüğünü gösteriyor.

Balinalar 451.300.000 Milyon Dolar Değerinde Ethereum (ETH) Çekti

Büyük kripto para işlemlerini takip eden Whale Alert hizmeti ekibi tarafından paylaşılan veriler, son 20 saat içinde yaklaşık bir düzine işlem ile toplam 367.382 ETH’nin (451 milyon dolardan fazla) taşındığını ortaya koyuyor.

Transferler çoğunlukla büyük miktarlarda ETH’nin Bitfinex, Binance gibi önde gelen borsalardan çıktığını gösteriyor. Bazı işlemler ise, anonim cüzdanlar arasında gerçekleşti.

borsalardaki ethereum eth miktari sert dusuyor bu ne anlama geliyor 1
Kaynak: U.Today

Borsalardaki Ethereum (ETH) Miktarı Düşüyor! Bu Ne Demek?

Glassnode analiz ekibi, kullanıcıların Ethereum’u aktif olarak kripto para borsalarından satın aldıklarını ve çektiklerini söyleyen bir tweet paylaştı.Tweet’e göre, kripto para alım satım platformlarındaki ETH miktarı, 15.423.305.652 ETH ile 15 ayın en düşük seviyesine düştü.

İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, bu ayın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.448 dolara ulaştı. Bu yeni rekor, kripto para topluluğunda Ethereum’un yükseliş trendini sürdüreceğine dair güçlü bir inanç oluşturdu. Hatta Ethereum için 10.000 ve 20.000 dolara varan fiyat tahminleri ortaya atıldı. Detaylar için “Analist: Bu Gelişmeler Ethereum’u (ETH) 10.000 Dolara Taşıyabilir” ve “Ekonomiste Göre Ethereum (ETH) Bitcoin (BTC) Rallisini Taklit Ederek 20.000 Dolara Ulaşabilir” başlıklı haberlerimize göz atabilirsiniz.

Borsalardaki Ethereum (ETH) miktarının sert bir düşüş yaşaması da yine bu bağlamda ele alınabilir. Ethereum’un iyi bir yükseliş yaşayacağını düşünenler, ETH’lerini hodl etmek amacıyla çekiyor olabilir. Ayrıca bu durum, son zamanlarda yeniden gündeme gelen güvenlik endişeleri ile ilgili de olabilir. Kripto para varlıklarının güvenliğini sağlamak isteyenler, ETH’lerini bu nedenle borsalardan çekiyor olabilir.

Lider altcoin Ethereum (ETH) yayın saati itibariyle 1.230 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner