Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Litecoin’i (LTC) Geride Bırakarak 7. Sıraya Yükseldi

Önde gelen altcoin’lerden Chainlink (LINK), Litecoin’i geride bırakarak piyasa değeri açısından en büyük 7.

chainlink link litecoini ltc geride birakarak 7 siraya yukseldi 1

Önde gelen altcoin’lerden Chainlink (LINK), Litecoin’i geride bırakarak piyasa değeri açısından en büyük 7. kripto para oldu.

Chainlink (LINK), Bitcoin’in piyasaya getirdiği sert düşüş dalgasının ardından en çabuk toparlanan altcoin’lerden biri oldu. Geçtiğimiz saatlerde Chainlink, 24.30 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirlemişti. LINK şimdi ise, CoinGecko verilerine göre, önde gelen altcoin’lerden Litecoin’i (LTC) geride bırakarak 7. sıraya yükseldi.

chainlink link litecoini ltc geride birakarak 7 siraya yukseldi
Kaynak: CoinGecko

Chainlink (LINK) Yükselişini Sürdürüyor

LINK geçtiğimiz günlerde hızlandırdığı yükseliş trendini sürdürüyor. Son 30 günde %110 oranında bir artış gösteren altcoin, son 1 yılda ise %797 değer kazandı.

Altcoin özellikle, geçtiğimiz günlerde ortaya atılan Grayscale iddialarının yükselmesinin ardından önemli bir sıçrama kaydetti. Bu iddiaya göre, önde gelen dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale, LINK’in de aralarında olduğu 6 altcoin için yeni bir fon kurmayı planlıyor. Detaylar için “Grayscale Bu 6 Altcoin İçin Yeni Fon Başlatabilir” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

LINK yayın saati itibariyle 24.06 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner