Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Düzeltmesinin Bitmediğini Söyleyen Usta Analist Yükseleceğini Düşündüğü 10 Altcoin Projesini Sıraladı

Kripto para analisti Josh Rager, herhangi bir satın alma emri vermeden önce Bitcoin'in en düşük seviyesine ulaştığını kanıtlamasını sabırla beklediğini söylüyor.

bitcoin btc duzeltmesinin bitmedigini soyleyen analist yukselecegini dusundugu 10 altcoin projesini siraladi 2

Kripto para analisti Josh Rager, herhangi bir satın alma emri vermeden önce Bitcoin’in en düşük seviyesine ulaştığını kanıtlamasını sabırla beklediğini söylüyor.

Bir Daily Hodl haberine göre Rager, attığı bir tweet’te kripto para piyasasındaki sert düşüşünün henüz bitmediğini düşündüğünü söyledi.

“Bu yüzden beklemek akıllıca olabilir. BTC günlük bir seviyeyi kırdı, bu nedenle devam etmesi ve arada sıçraması beklenebilir…

En düşük seviyeyi yakalamak konusunda endişelenme. Henüz altcoin’lere girmeyecek veya daha fazla BTC veya ETH satın almayacaksınız.

Tersine dönüşün başladığından emin olduktan sonra, biraz daha yüksek bir fiyattan satın almaktan mutluluk duyarım. Bir şeyi satın aldıktan sonra düşmeye devam etmesini görmek kadar kötü bir şey yok.”

bitcoin btc duzeltmesinin bitmedigini soyleyen analist yukselecegini dusundugu 10 altcoin projesini siraladi 1

Rager, Bitcoin’in mevcut seviyeden daha fazla düşebileceğini ancak 19.000 doların altına da düşmeyeceğini söylüyor.

Altcoin piyasasına gelince, Rager en sevdikleri altcoin’leri sıralamasını isteyen Real Vision CEO’su Raoul Pal’ın sorusuna yanıt veriyor. Rager, Pal’a DeFi’daki Blue Chip olarak adlandırılan varlıkların yükseleceğini düşündüğünü yani projelerin sektörün geleceğinde temel bir rol oynayabileceğine inandığını söylüyor.

Rager’ın “para basacağını” söylediği 10 altcoin ise şu şekilde:

Yield aggregator platformu Yearn.finance (YFI), borsa yerel token’ı SushiSwap (SUSHI), borsa yerel token’ı Uniswap (UNI), kredilendirme protokolü Aave (AAVE), sentetik varlık token’ı SNX, lending token’ı Compound (COMP), borsa likidite token’ı Curve DAO (CRV), çapraz zincir platformu Alpha Finance (ALPHA), çapraz zincir platformu THORChain (RUNE) ve veri besleme sağlayıcısı Chainlink (LINK).

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner