Yükleniyor...

Analist: Bu Gelişmeler Ethereum’u (ETH) 10.000 Dolara Taşıyabilir

Fundstrat Global Advisors'tan bir analist ve Charlie Lee'nin meslektaşı David Grider, lider altcoin Ethereum'un 10.

analist bu gelismeler ethereumu eth 10 000 dolara tasiyabilir

Fundstrat Global Advisors’tan bir analist ve Charlie Lee’nin meslektaşı David Grider, lider altcoin Ethereum’un 10.500 dolar seviyesine ulaşma şansının yüksek olduğunu söyledi. Bir U.Today haberine göre, bazı gelişmeler ETH’nin bu yükselişine temel oluşturabilir.

DeFi, ETH’yi 10.500 Dolara Çıkarabilir

Grider’ın beklentisi kısmen Ethereum tabanlı finansal uygulamalara veya merkeziyetsiz finans (DeFi) alanının yüksek popülerlik düzeyine dayanıyor.

Analistin bu fiyat tahmini için dayandığı bir diğer temel ise Ethereum 2.0 güncellemesi. Bu güncelleme ile ağ, Visa ve Mastercard gibi devler ile aynı miktarlarda çok büyük işlemler gerçekleştirebilir hale gelecek.

Stratejist, 19 Ocak’ta Ethereum tabanlı DLT hesaplamanın bulut sistemlerinin geleceği olabileceğini ve ETH’nin “kripto para dünyasındaki en iyi risk/ödül yatırımı” olduğunu söyledi.

Ethereum ve Yeni Zirvesi

Lider altcoin bu yıl, 780 dolardan 1.400 dolara doğru yükselerek %91 artış gösterdi. 19 Ocak’ta Ethereum, Ocak 2018’in başlarında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerine çıktı ve 1.439 dolar seviyesine yükselerek yeni bir ATH belirledi.

analist bu gelismeler ethereumu eth 10 000 dolara tasiyabilir 1

Ethereum (ETH) yayın saati itibariyle 1.307 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner