Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Bitcoin Eleştirmeni Peter Schiff'ten XRP Açıklaması

Bitcoin Eleştirmeni Peter Schiff’ten XRP Açıklaması

ABONE OL:google-news

Önde gelen Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff, BTC ve XRP’ye yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

FOX Business Network’de The Claman Countdown programının sunucusu Liz Claman’ın podcast’ine konuk olan Peter Schiff, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Euro Pacific Capital CEO’su ve Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff, en yüksek piyasa değerine sahip beşinci kripto para birimi XRP’nin SEC’in iddia ettiği gibi bir menkul kıymet olduğunu belirtti.

Bence Ripple‘ın bir menkul kıymet olduğu çok açık çünkü tüm XRP token’ları Ripple Labs tarafından basıldı ve şimdi bu token’lar için değer yaratmaya çalışıyorlar.

Öte yandan Peter Schiff, SEC’in Ripple’ın ardından bir sonraki hedefinin Bitcoin olacağı konusunda kendinden oldukça emin. Peter Schiff şunları kaydetti:

XRP’nin Bitcoin gibi olmadığını söylemiyorlar, XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu söylüyorlar. Kayıt olmaları gerekiyordu, kayıt dışı menkul kıymet satışı gerçekleştiriyorlar. SEC’in nihayetinde Bitcoin’e karşı da aynı iddialarda bulunacağına inanıyorum. Bitcoin gerçek bir emtia değil.

Ancak Peter Schiff’in iddialarının aksine finansal düzenleyicilerin Bitcoin’in menkul kıymet olmadığı konusunda hemfikir. SEC geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak Bitcoin’in menkul kıymet olup olmadığına ilişkin endişelere son vermişti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar