Yükleniyor...

Coinbase’in Hisse Fiyatı Yüzde 8’e Yakın Arttı!

2023'ün ilk çeyrek sonuçlarını yayınlayan Coinbase'in hisselerinde yüzde 7,9 artış görüldü.

Coinbase Singapurun Kripto Duzenlemelerini Elestirdi

2023’ün ilk çeyrek sonuçlarını yayınlayan Coinbase’in hisselerinde yüzde 7,9 artış görüldü.

Kripto para borsalarının bir süredir öne çıkan ismi Coinbase, bu seferde ilk çeyrek raporlarıya gündeme geldi. Beklentilerin üzerinde gelen Coinbase’in ilk çeyrek verileri, şirketin hisse senedi olan COIN’e de yansıdı. Beklentiler üzerinde veriler paylaşan Coinbase, birçok kripto yatırımcısını sevindirerek, hisse sahiplerinin de yüzünü güldürmüş durumda. Raporun yayınlanmasından sonra ipleri eline alan COIN, yüzde 7,9 oranında değer kazandı.

Coinbase

Coinbase’in İlk Çeyrek Verileri Açıklandı

Coinbase’in net zararı, 2022’nin son çeyreğinde 557 milyon dolardı. 1. çeyrekte ise 79 milyon dolara düştü ve kısmen gelirdeki yüzde 22’lik artışla 736 milyon dolara yükseldi. Coinbase’in 4 Mayıs tarihli hissedar raporuna göre, ticaret için aldığı ücretler yüzde 66 gibi büyük bir artışla 22,3 milyon doların üzerine çıkarken, perakende yatırımcılardan gelen işlem geliri yüzde 14,1 artışla 352,1 milyon dolara ulaştı.

Genel olarak, işlemlerden elde edilen gelir çeyrek bazında yüzde16 artarak 375 milyon dolara ulaştı, ancak işlem hacimleri oldukça stabil seyretti. Staking’ten elde edilen faiz geliri ve blockchain ödülleri, çeyrek 2022’den itibaren sırasıyla 240,8 milyon dolar ve 73,7 milyon dolara yükselerek büyük oranda gelir sağladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner