Yükleniyor...

Coinbase, 2023’ün İlk Çeyrek Kazanç Raporunu Yayımladı

Kripto para borsası Coinbase, 2023'ün ilk çeyrek kazanç raporlarını açıkladı.

coinbasee

Kripto para borsası Coinbase, 2023’ün ilk çeyrek kazanç raporlarını açıkladı.

Yayımlanan raporlara göre borsa 2022’nin son çeyreğinden daha fazla kazanç elde etti. Bu açıklamayla beraber şirket analist tahminlerini geride bıraktı.

Coinbase, 2022 Son Çeyreğine Göre Daha Fazla Kazanç Elde Etti

Coinbase, bu yılın ilk çeyrek kazanç raporlarını açıkladı. Açıklanan raporlara göre borsa, geçtiğimiz yılın son çeyreğinde daha fazla kar etti. Şirket, 2022 4. çeyrek kazancının yüzde 23’ü daha fazla kazanç elde etti. Şirketin ilk çeyrek karı 773 milyon dolara ulaştı.

Coinbase

Yorumcuların tahmini Coinbase’in karının düşmesi yönündeydi. Buna karşı kripto para borsası geçtiğimiz yılın son çeyrek karının da üzerinde bir kazanç gerçekleştirdi.

Kripto borsası Coinbase, FactSet’e göre analist tahminlerinin 655 milyon doları aşarak 773 milyon dolarlık birinci çeyrek geliri bildirdi ve 605 milyon dolarlık 4. çeyrek gelirinden yükseldi.

İşlem hacmi, çeyrek için 147.7 milyon dolar olan analist tahminlerine karşı 145 milyar dolar olarak geldi. Dördüncü çeyrekte işlem hacmi kabaca 146 milyar dolardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner